Відмінності між версіями «Наукове товариство аспірантів та студентів географічного факультету»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 18: Рядок 18:
* Організація та проведення «Фестивалю науки».
* Організація та проведення «Фестивалю науки».


== Наші заходи протягом 2019-2021 навчального року: ==
== Наші заходи протягом 2021-2022 рр. ==
* Організовано і продовжено діяльність студентських наукових гуртків і проблемних груп. На кафедрах факультету функціонують 2 наукових гуртки та 20 проблемних груп різних напрямків та спрямувань. У діяльності студентських наукових об’єднаннях задіяно понад 150 студентів.
* Організовано і продовжено діяльність студентських наукових гуртків і проблемних груп. На кафедрах факультету функціонують 2 наукових гуртки та 20 проблемних груп різних напрямків та спрямувань. У діяльності студентських наукових об’єднаннях задіяно понад 150 студентів.
* Підготовлено і проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства. У конкурсі взяло участь 21 студентів, з яких обрано три найкращі доповіді.
* Підготовлено і проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства. У конкурсі взяло участь 25 студентів, з яких обрано дві найкращі доповіді.  
* Організовано участь переможців І (факультетського) туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт. За результатами ІІ туру конкурсу студентка 4-го курсу Горбач Вікторія здобула 3-тє місце із науковою роботою на тему «Забруднення атмосферного повітря Волинської області: сучасний стан та основні проблеми».
* Організовано участь переможців І (факультетського) туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт. Однак, у зв'язку із введенням воєнного стану в Україні Наказом МОН ІІ-й тур Конкурсу скасовано. Тому, за результатами І туру Конкурсу, Дипломом І ступеня нагороджено Горбач Вікторію, студентку Гідр-6.2 М. групи; Дипломом ІІ ступеня – Давидюка Віталія; студента Гео-6.1 ОМ. групи, Дипломом ІІІ ступеня – Герасимяк Лілію, студентку Гео-4.4 О. групи.
* Організовано участь студентів факультету у загальноукраїнських та міжнародних наукових конференціях.
* Організовано участь студентів факультету у загальноукраїнських та міжнародних наукових конференціях. Протягом року аспірантами на студентами географічного факультету опубліковано понад 60 наукових праць.
* Організовано підготовку та збір аспірантських і студентських наукових робіт на науково-практичну конференцію «Молода наука Волині» (у конференції взяло участь 17 аспірантів та студентів) та міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію «Суспільно-географічні чинники розвитку регіонів».
* Організовано підготовку та збір аспірантських і студентських наукових робіт на науково-практичну конференцію «Молода наука Волині» (у конференції взяло участь 15 аспірантів та студентів) та V Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми розвитку природничих та гуманітарних наук» (подано 27 наукових напрацювань аспірантів та студентів).
* Проведено студентський круглий стіл на тему «Новітні методи суспільно-географічних досліджень»
* Проведено студентський круглий стіл на тему «Творімо науку правильно», де зі студентами географічного факультету розглянуто фундаментальні правила наукових досліджень та правила дотримання академічної доброчесності.
* Проведено бесіду з питань редакційного оформлення наукових студентських робіт (тез, статей, курсових, дипломних та магістерських робіт).
* Для студентів спеціальності готельно-ресторанна справа проведено тренінг «Академічна доброчесність починається з тебе», де студенти ознайомилися із науковими етичними нормами , довідалися особливості перевірки наукових робіт на плагіат та критерії оцінювання за показниками оригінальності.
* Проведено онлайн-тренінг «Академічна доброчесність як пріоритет сучасної освіти».
* Зі студентами спеціальності 103 Науки про Землю проведено захід «Цікава та пізнавальна гідрологія», де обговорено ОПП «Гідрологія» та напрямки зацікавлень студентів.
* Проведено семінар «Наука – ключ до успіху», що стосувався питань редакційного оформлення наукових студентських робіт (тез, статей, курсових, дипломних та магістерських робіт).


== План роботи НТАіС географічного факультету ВНУ імені Лесі Українки на 2021-2022 н. р. ==
== План роботи НТАіС географічного факультету ВНУ імені Лесі Українки на 2021-2022 н. р. ==

Версія за 09:15, 29 вересня 2022

Голова наукового товариства аспірантів та студентів географічного факультету Горбач Вікторія

Наукове товариство аспірантів та студентів географічного факультету

Наукове товариство аспірантів та студентів географічного факультету створене з метою розвитку науки факультету, всебічного сприяння науковій діяльності студентів та аспірантів, підвищення зацікавленості до наукової роботи студентства.

Основні завдання товариства:

  • сприяння формуванню умов для розкриття наукового та творчого потенціалу студентів та аспірантів географічного факультету ВНУ імені Лесі Українки;
  • пошук та підтримка талановитих дослідників серед студентів та аспірантів географічного факультету ВНУ імені Лесі Українки, надання їм всебічної допомоги;
  • сприяння формуванню особистості дослідника, сучасного вченого-географа з широким демократичним світоглядом.

На факультеті діє 9 проблемних груп та 4 наукових гуртка, які досліджують актуальні фізико-географічні та соціально-географічні проблеми сьогодення. Голова наукового товариства – Горбач Вікторія Віталіївна – магістр 1 року навчання, староста Гідр – 52М групи, автор понад 30 наукових праць.

Наша діяльність:

  • Організація участі студентів факультету у загальноукраїнських та міжнародних наукових конференціях;
  • Організація діяльності студентських наукових гуртків і проблемних груп;
  • Проведення І туру Всеукраїнських студентських олімпіад з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства;
  • Проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства;
  • Проведення студентських наукових круглих столів, обговорень, дискусій, бесід, семінарів;
  • Організація та проведення «Фестивалю науки».

Наші заходи протягом 2021-2022 рр.

  • Організовано і продовжено діяльність студентських наукових гуртків і проблемних груп. На кафедрах факультету функціонують 2 наукових гуртки та 20 проблемних груп різних напрямків та спрямувань. У діяльності студентських наукових об’єднаннях задіяно понад 150 студентів.
  • Підготовлено і проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства. У конкурсі взяло участь 25 студентів, з яких обрано дві найкращі доповіді.
  • Організовано участь переможців І (факультетського) туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт. Однак, у зв'язку із введенням воєнного стану в Україні Наказом МОН ІІ-й тур Конкурсу скасовано. Тому, за результатами І туру Конкурсу, Дипломом І ступеня нагороджено Горбач Вікторію, студентку Гідр-6.2 М. групи; Дипломом ІІ ступеня – Давидюка Віталія; студента Гео-6.1 ОМ. групи, Дипломом ІІІ ступеня – Герасимяк Лілію, студентку Гео-4.4 О. групи.
  • Організовано участь студентів факультету у загальноукраїнських та міжнародних наукових конференціях. Протягом року аспірантами на студентами географічного факультету опубліковано понад 60 наукових праць.
  • Організовано підготовку та збір аспірантських і студентських наукових робіт на науково-практичну конференцію «Молода наука Волині» (у конференції взяло участь 15 аспірантів та студентів) та V Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми розвитку природничих та гуманітарних наук» (подано 27 наукових напрацювань аспірантів та студентів).
  • Проведено студентський круглий стіл на тему «Творімо науку правильно», де зі студентами географічного факультету розглянуто фундаментальні правила наукових досліджень та правила дотримання академічної доброчесності.
  • Для студентів спеціальності готельно-ресторанна справа проведено тренінг «Академічна доброчесність починається з тебе», де студенти ознайомилися із науковими етичними нормами , довідалися особливості перевірки наукових робіт на плагіат та критерії оцінювання за показниками оригінальності.
  • Зі студентами спеціальності 103 Науки про Землю проведено захід «Цікава та пізнавальна гідрологія», де обговорено ОПП «Гідрологія» та напрямки зацікавлень студентів.
  • Проведено семінар «Наука – ключ до успіху», що стосувався питань редакційного оформлення наукових студентських робіт (тез, статей, курсових, дипломних та магістерських робіт).

План роботи НТАіС географічного факультету ВНУ імені Лесі Українки на 2021-2022 н. р.

  • Звіт про роботу НТАіС за рік. Вибори голови та членів ради НТАіС
  • Організація роботи студентських наукових гуртків і проблемних груп
  • Провести студентський круглий стіл на тему «Проблеми регулювання демографічних процесів та шляхи їх вирішення»
  • Організувати підготовку і проведення І туру Всеукраїнських студентських олімпіад з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства
  • Організувати підготовку і проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства
  • Організувати участь студентів факультету у загальноукраїнських та міжнародних наукових конференціях
  • Організувати підготовку команд географічного факультету для участі у ІІ турі Всеукраїнських студентських олімпіад з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства
  • Організувати участь переможців І (факультетського) туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства
  • Провести бесіду з питань редакційного оформлення наукових студентських робіт (тез, статей, курсових, дипломних та магістерських робіт)
  • Організувати підготовку та збір аспірантських і студентських наукових робіт на Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Суспільно-географічні чинники розвитку регіонів» та провести конференцію
  • Організувати підготовку та збір аспірантських і студентських наукових робіт на науково-практичну конференцію «Молода наука Волині».
  • Аспірантський семінар «Ренатуралізація як захід поліпшення екологічного стану меліорованих територій Полісся»
  • Круглий стіл «Міжнародні програми та гранти для студентів»
  • Провести студентський семінар на тему «Основні сучасні чинники забруднення малих річок і їх вплив на стан вод річкових систем»
  • Організація та проведення на географічному факультеті «Фестивалю науки»