Відмінності між версіями «Наукове товариство аспірантів та студентів географічного факультету»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 29: Рядок 29:
* Проведено семінар «Наука – ключ до успіху», що стосувався питань редакційного оформлення наукових студентських робіт (тез, статей, курсових, дипломних та магістерських робіт).
* Проведено семінар «Наука – ключ до успіху», що стосувався питань редакційного оформлення наукових студентських робіт (тез, статей, курсових, дипломних та магістерських робіт).


== План роботи НТАіС географічного факультету ВНУ імені Лесі Українки на 2021-2022 н. р. ==
== План роботи НТАіС географічного факультету ВНУ імені Лесі Українки на 2022-2023 н. р. ==
* Звіт про роботу НТАіС за рік. Вибори голови та членів ради НТАіС  
Звіт про роботу НТАіС за рік. Вибори голови та членів ради НТАіС.
* Організація роботи студентських наукових гуртків і проблемних груп
Організація роботи студентських наукових гуртків і проблемних групп.
* Провести студентський круглий стіл на тему «Проблеми регулювання демографічних процесів та шляхи їх вирішення»
Круглий стіл на тему «Наукова робота студентів, аспірантів ВНУ імені Лесі Українки в контексті Стратегії розвитку вищої освіти в Україні на 2022-2032 роки».
* Організувати підготовку і проведення І туру Всеукраїнських студентських олімпіад з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства
Підготовка та проведення І туру Всеукраїнських студентських олімпіад з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства.
* Організувати підготовку і проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства
Підготовка і проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з географії, землевпорядкування, туризму.
* Організувати участь студентів факультету у загальноукраїнських та міжнародних наукових конференціях
Організація участі студентів факультету у загальноукраїнських та міжнародних наукових конференціях.
* Організувати підготовку команд географічного факультету для участі у ІІ турі Всеукраїнських студентських олімпіад з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства
Організація підготовки команд географічного факультету для участі у ІІ турі Всеукраїнських студентських олімпіад з географії, землевпорядкування, туризму.
* Організувати участь переможців І (факультетського) туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства
Організація участі переможців І (факультетського) туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт з географії, землевпорядкування, туризму.
* Провести бесіду з питань редакційного оформлення наукових студентських робіт (тез, статей, курсових, дипломних та магістерських робіт)
Науково-практичний семінар «Основи наукових досліджень і правила написання наукових робіт».
* Організувати підготовку та збір аспірантських і студентських наукових робіт на Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Суспільно-географічні чинники розвитку регіонів» та провести конференцію
Організація підготовки та збору аспірантських і студентських наукових робіт на Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми розвитку природничих та гуманітарних наук» та провести конференцію.
* Організувати підготовку та збір аспірантських і студентських наукових робіт на науково-практичну конференцію «Молода наука Волині».
Організація підготовки та збору аспірантських і студентських наукових робіт на науково-практичну конференцію «Молода наука Волині».
* Аспірантський семінар «Ренатуралізація як захід поліпшення екологічного стану меліорованих територій Полісся»
Аспірантський семінар «Сучасні наукові дослідження та їх прикладні аспекти»
* Круглий стіл «Міжнародні програми та гранти для студентів»
Круглий стіл «Міжнародні програми та гранти для студентів».
* Провести студентський семінар на тему «Основні сучасні чинники забруднення малих річок і їх вплив на стан вод річкових систем»
Тренінг «Тайменеджмент або як встигнути все зробити».
* Організація та проведення на географічному факультеті «Фестивалю науки»
Організація та проведення на географічному факультеті «Фестивалю науки».

Версія за 09:16, 29 вересня 2022

Голова наукового товариства аспірантів та студентів географічного факультету Горбач Вікторія

Наукове товариство аспірантів та студентів географічного факультету

Наукове товариство аспірантів та студентів географічного факультету створене з метою розвитку науки факультету, всебічного сприяння науковій діяльності студентів та аспірантів, підвищення зацікавленості до наукової роботи студентства.

Основні завдання товариства:

  • сприяння формуванню умов для розкриття наукового та творчого потенціалу студентів та аспірантів географічного факультету ВНУ імені Лесі Українки;
  • пошук та підтримка талановитих дослідників серед студентів та аспірантів географічного факультету ВНУ імені Лесі Українки, надання їм всебічної допомоги;
  • сприяння формуванню особистості дослідника, сучасного вченого-географа з широким демократичним світоглядом.

На факультеті діє 9 проблемних груп та 4 наукових гуртка, які досліджують актуальні фізико-географічні та соціально-географічні проблеми сьогодення. Голова наукового товариства – Горбач Вікторія Віталіївна – магістр 1 року навчання, староста Гідр – 52М групи, автор понад 30 наукових праць.

Наша діяльність:

  • Організація участі студентів факультету у загальноукраїнських та міжнародних наукових конференціях;
  • Організація діяльності студентських наукових гуртків і проблемних груп;
  • Проведення І туру Всеукраїнських студентських олімпіад з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства;
  • Проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства;
  • Проведення студентських наукових круглих столів, обговорень, дискусій, бесід, семінарів;
  • Організація та проведення «Фестивалю науки».

Наші заходи протягом 2021-2022 рр.

  • Організовано і продовжено діяльність студентських наукових гуртків і проблемних груп. На кафедрах факультету функціонують 2 наукових гуртки та 20 проблемних груп різних напрямків та спрямувань. У діяльності студентських наукових об’єднаннях задіяно понад 150 студентів.
  • Підготовлено і проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства. У конкурсі взяло участь 25 студентів, з яких обрано дві найкращі доповіді.
  • Організовано участь переможців І (факультетського) туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт. Однак, у зв'язку із введенням воєнного стану в Україні Наказом МОН ІІ-й тур Конкурсу скасовано. Тому, за результатами І туру Конкурсу, Дипломом І ступеня нагороджено Горбач Вікторію, студентку Гідр-6.2 М. групи; Дипломом ІІ ступеня – Давидюка Віталія; студента Гео-6.1 ОМ. групи, Дипломом ІІІ ступеня – Герасимяк Лілію, студентку Гео-4.4 О. групи.
  • Організовано участь студентів факультету у загальноукраїнських та міжнародних наукових конференціях. Протягом року аспірантами на студентами географічного факультету опубліковано понад 60 наукових праць.
  • Організовано підготовку та збір аспірантських і студентських наукових робіт на науково-практичну конференцію «Молода наука Волині» (у конференції взяло участь 15 аспірантів та студентів) та V Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми розвитку природничих та гуманітарних наук» (подано 27 наукових напрацювань аспірантів та студентів).
  • Проведено студентський круглий стіл на тему «Творімо науку правильно», де зі студентами географічного факультету розглянуто фундаментальні правила наукових досліджень та правила дотримання академічної доброчесності.
  • Для студентів спеціальності готельно-ресторанна справа проведено тренінг «Академічна доброчесність починається з тебе», де студенти ознайомилися із науковими етичними нормами , довідалися особливості перевірки наукових робіт на плагіат та критерії оцінювання за показниками оригінальності.
  • Зі студентами спеціальності 103 Науки про Землю проведено захід «Цікава та пізнавальна гідрологія», де обговорено ОПП «Гідрологія» та напрямки зацікавлень студентів.
  • Проведено семінар «Наука – ключ до успіху», що стосувався питань редакційного оформлення наукових студентських робіт (тез, статей, курсових, дипломних та магістерських робіт).

План роботи НТАіС географічного факультету ВНУ імені Лесі Українки на 2022-2023 н. р.

Звіт про роботу НТАіС за рік. Вибори голови та членів ради НТАіС. Організація роботи студентських наукових гуртків і проблемних групп. Круглий стіл на тему «Наукова робота студентів, аспірантів ВНУ імені Лесі Українки в контексті Стратегії розвитку вищої освіти в Україні на 2022-2032 роки». Підготовка та проведення І туру Всеукраїнських студентських олімпіад з географії, землевпорядкування, туризму, готельного господарства. Підготовка і проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з географії, землевпорядкування, туризму. Організація участі студентів факультету у загальноукраїнських та міжнародних наукових конференціях. Організація підготовки команд географічного факультету для участі у ІІ турі Всеукраїнських студентських олімпіад з географії, землевпорядкування, туризму. Організація участі переможців І (факультетського) туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт з географії, землевпорядкування, туризму. Науково-практичний семінар «Основи наукових досліджень і правила написання наукових робіт». Організація підготовки та збору аспірантських і студентських наукових робіт на VІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми розвитку природничих та гуманітарних наук» та провести конференцію. Організація підготовки та збору аспірантських і студентських наукових робіт на науково-практичну конференцію «Молода наука Волині». Аспірантський семінар «Сучасні наукові дослідження та їх прикладні аспекти» Круглий стіл «Міжнародні програми та гранти для студентів». Тренінг «Тайменеджмент або як встигнути все зробити». Організація та проведення на географічному факультеті «Фестивалю науки».