Новітні досягнення сучасної фізики

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Версія від 21:45, 2 березня 2021, створена Yermeychuk Tamara (обговорення | внесок) (Створена сторінка: {| border=«1» cellpadding=«2» ! '''Дисципліна''' ! '''Опис дисципліни''' |- | «Сучасні освітні платформ...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Дисципліна Опис дисципліни
«Сучасні освітні платформи та технології» Вибіркова дисципліна
Рівень BO Перший (бакалаврський) рівень
Назва спеціальності/освітньо-професійної програми Галузь знань 01. Освіта/педагогіка; Спеціальність 014. Середня освіта (Природничі науки).
Форма навчання Денна, заочна
Курс, семестр, протяжність 4-й курс, 8 семестр.
Семестровий контроль Залік
Обсяг годин (усього: з них лекції/практичні) Усього: 210 год, денна – лекцій 34 год., лабораторні 32 год. / заочна - лекцій 10 год., лабораторні 6 год.
Мова викладання Українська
Кафедра, яка забезпечує викладання Кафедра Експериментальної фізики, інформаційних та освітніх технологій.
Автор дисципліни Галян Володимир Володимирович
Короткий опис
Вимоги до початку вивчення Основи загальної фізики, астрономії.
Що буде вивчатися Дисципліна «Новітні досягнення сучасної фізики» відображає основні напрямки розвитку сучасної фізики, а також аналіз проблем, які необхідно вирішити для розв’язання глобальних проблем, які стоять перед людством. До основних напрямків та відповідних досягнень у сучасній фізиці відносять: пошук ефективних матеріалів із заданими фізичними властивостями, конструювання генераторів, що випромінюють надкороткі лазерні імпульси, створення високоефективних відновлювальних джерел енергії, мініатюаризація елементів оптоелектронних систем, екологічні проблеми освоєння космосу, моніторинг та контроль кліматичних умов, об’єднана теорія поля та виникнення Всесвіту.
Чому це цікаво/треба вивчати Курс сприятиме поглибленню знань студентів з фізики та розвитку їх мислення, ознайомить майбутніх фахівців з новітніми відкриттями у фізиці, які необхідні для здійснення навчальної та виховної роботи.
Чому можна навчитися (результати навчання)
  • Здатність оперувати сучасною термінологією та новітніми досягненнями, науковими поняттями, законами, концепціями, вченнями і теоріями природничих наук, фізики, хімії, біології.
  • Здатність розуміти зміст основних законів природи, які є основою сучасного природознавства і дозволяють розуміти більшість закономірностей.
Чому можна навчитися (результати навчання)

Як можна користуватися набутими знаннями й уміннями (компетентності)

  • Здатність використовувати фундаментальні поняття і закони фізики у сфері професійної діяльності.
  • Володіння вміннями застосовувати понятійний, термінологічний апарат, теоретичні та практичні досягнення природничих наук, що дозволяє інтерпретувати природні та економічні явища та процеси, порівнювати різні теорії та концепції природничих наук.
  • Володіння уміннями характеризувати природні системи, явища та процеси, в умовах збалансованого природокористування та охорони природи.
Інформаційне забезпечення Курс лекцій
Web-посилання на (опис дисципліни) силабус навчальної дисципліни на вебсайті факультету (інституту) https://vnu.edu.ua/uk/faculties-and-institutions/navchalno-naukoviy-fiziko-tekhnologichniy-institut