Онищук Оксана Олександрівна

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку

[1] [2] няОнищук Оксана Олександрівна, 1985 року народження.


У 2007 р. закінчила Луцький національний технічний університет з відзнакою, спеціальність за дипломом – технологія машинобудування, кваліфікація – магістр технології. Дисертацію захищено 21 грудня 2013 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 32.075.02 Луцького національного технічного університету за спеціальністю 05.02.01 – матеріалознавство, диплом ДК № 023192. Тема дисертації: «Розробка матеріалів триботехнічного призначення системи Ті-Fe-C, отриманих самопоширюючим високотемпературним синтезом».У 2014 році отримала диплом кандидата технічних наук з 2014 р. (на підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 26 червня 2014 року, Додаток 2 до наказу Міністерства освіти і науки України 04.07.2014 № 792).

 Основні етапи науково-педагогічної діяльності у вищих навчальних закладах освіти:

• Луцький національний технічний університет: 2010-2013 роки– асистент кафедри комп’ютерного проектування верстатів та технології машинобудування;

• Волинський державний університет імені Лесі Українки: 2016-2018- доцент кафедри аналітичної хімії та екотехнологій,з 2018 і зараз – старший викладач кафедри хімії та технології. 2020 р. присвоєно вчене звання доцента хімії та технологій.

Основні навчальні курси, які веде викладач:
  • Процеси і апарати хімічних виробництв;
  • Проектування технологічних процесів в харчовій промисловості;
  • Математичне моделювання та застосування ЕОМ в хімічній технології;
  • Сучасні технології водопідготовки.
    Здійснює керівництво бакалаврськими та курсовими роботами на кафедрі хімії та технологій, навчальною та переддипломною практикою студентів. 
     Проводить лекційні та практичні заняття із зазначених дисциплін, а також проводить лекційні та практичні заняття зі спецкурсів «Хімія та технологія харчових добавок», «Контроль та керування хіміко-технологічними процесами», «Математичне моделювання та застосування ЕОМ в хімічній технології», «Сучасні технології водопідготовки», «Основи проектування хімічних виробництв», «Хімія та технологія косметичних засобів», «Інженерна графіка», «Методи отримання косметичних засобів», «Хімічні методи аналізу», «Процеси і апарати хімічних виробництв», «Сучасне обладнання в харчовій промисловості», «Проектування технологічних процесів в харчовій промисловості». З навчальних курсів, які веде здобувач, розроблено програми навчальних дисциплін, підготовлено методичні матеріали для проведення лекційних та практичних занять, самостійної та індивідуальної роботи студентів, складено завдання для проведення модульного і підсумкового контролю, а також організації самостійної та індивідуальної роботи студентів. 
    Здійснює наукові дослідження, присвячені питанням застосування сенсорів, методики та технологій їх виготовлення. Бере участь у науково-організаційній роботі кафедри та факультету.
    Здійснює керівництво студентами при підготовці доповідей для участі в наукових конференціях (було опубліковано 8 тез доповідей студентів).