Відмінності між версіями «Підвищення якості освітнього процесу»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 6: Рядок 6:


* '''[https://www.facebook.com/events/bukovinian-state-medical-university/ Навчання в Осінній школі з медичної освіти]''' (19 CME кредитів, 7-9 жовтня 2019 р., м. Чернівці)  
* '''[https://www.facebook.com/events/bukovinian-state-medical-university/ Навчання в Осінній школі з медичної освіти]''' (19 CME кредитів, 7-9 жовтня 2019 р., м. Чернівці)  
'' Метою ''Осінньої школи є спрямовання на підтримку та комунікацію реформи медичної освіти в Україні, поширення вже здобутого успішного досвіду та розвиток медичної освіти, охорони здоров’я, що неможливе без мультисекторальної співпраці між медичними освітянами, лікарями, медсестрами та фахівцями інших галузей. Школа надає можливість закладам вищої медичної освіти в оновленому контексті покращити якість освіти через: краще розуміння світових стандартів (наприклад, стандартів Світової федерації з медичної освіти), впровадження інформаційних технологій, студенто-орієнтованих підходів, принципів академічної доброчесності у навчання.
'' Організатори Осінньої школи з медичної освіти:'' Міністерство охорони здоров’я України, Буковинський державний медичний університет, Швейцарський інститут тропічного та громадського здоров’я, Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти», Світова федерація з медичної освіти.


* '''Підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників ЗВО «Освітній десант. Перформанс освітніх майстер-класів»''' (6 год., 27 вересня 2019 р., м. Тернопіль)
* '''Підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників ЗВО «Освітній десант. Перформанс освітніх майстер-класів»''' (6 год., 27 вересня 2019 р., м. Тернопіль)

Версія за 20:20, 12 червня 2020

«Освітній десант. Перформанс освітніх майстер-класів»
«Освітній десант. Перформанс освітніх майстер-класів»
Участь у Національному семінарі надзвичайних викладачів
Участь у Національному семінарі надзвичайних викладачів
Участь у Зимовій школі «Громадське здоров’я в Україні» (секція «Громадське здоров’я»)

Метою Осінньої школи є спрямовання на підтримку та комунікацію реформи медичної освіти в Україні, поширення вже здобутого успішного досвіду та розвиток медичної освіти, охорони здоров’я, що неможливе без мультисекторальної співпраці між медичними освітянами, лікарями, медсестрами та фахівцями інших галузей. Школа надає можливість закладам вищої медичної освіти в оновленому контексті покращити якість освіти через: краще розуміння світових стандартів (наприклад, стандартів Світової федерації з медичної освіти), впровадження інформаційних технологій, студенто-орієнтованих підходів, принципів академічної доброчесності у навчання. Організатори Осінньої школи з медичної освіти: Міністерство охорони здоров’я України, Буковинський державний медичний університет, Швейцарський інститут тропічного та громадського здоров’я, Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти», Світова федерація з медичної освіти.


  • Підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників ЗВО «Освітній десант. Перформанс освітніх майстер-класів» (6 год., 27 вересня 2019 р., м. Тернопіль)

Метою майстер-класів «Освітній десант» є підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЗВО та коледжів й популяризація сучасних підходів у викладанні та навчанні освітніх майстер-класах (фасилітації, тренінгу, коучингу тощо); ощнайомлення з інструментами розвитку компетентностей XXІ ст. під час начального процесу (креативності, роботи в команді, ефективної комунікації, емоційного інтелекту).
Організатори майстер-класів: Тренінговий центр Т-Update, ТНПУ імні Волдимира Гнатюка, Центр розвитку особистості «TrainingBOX», ГО «Вище».

  • Участь у Національному семінарі надзвичайних викладачів / Great Teacher Seminar (32 год., 15-19 липня 2019 р., с. Нижній Студений 343 А, Закарпатська обл.)

Метою семінару було забезпечити такі навчання та відпочинку аби згадати як ми любимо навчатися та що нас приваблює в нашій професії та задуматись над тим, що ж таке надзвичайне викладання. А також: - надихнути викладачів вийти за рамки свого предмету та професійної сфери в пошуках універсальних принципів викладання, - знайти ефективні та інноваційні методи викладання та навчання, - стимулювати обмін інформацією та ідеями між викладачами, зібравши їх разом, - задуматись над нашими власними викладацькими переконаннями, методами та практиками в безпечній та надихаючій атмосфері.
Організатори Great Teacher Seminar: Національний університет «Києво-Могилянська академія», Центр інноваційного навчання та викладання НаУКМА, ГО Вище за підтримки Українського центру засобів і розвитку – УЦЗР університету МакЮен, Едмонтон, Альберта.

Метою проведення Зимової школа з громадського здоров’я є об’єднання учасників з багатьох регіонів України, представників різних професій, які прагнуть стати активними учасниками трансформацій у сфері охорони здоров'я, розвитку громадського здоров’я та ознайомитися з передовим досвідом європейських країн.
Організатори Зимової школи: Міністерство охорони здоров’я України, Школа охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія», Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти», UNISEF, Маастрихтський університет (Нідерланди).