Сертифікатні курси в межах центру сімейної психології "Щаслива сім'я"

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Версія від 15:00, 8 грудня 2021, створена Wiki (обговорення | внесок) (Створена сторінка: == Сертифікатні курси в межах центру сімейної психології "Щаслива сім'я" == Кафедра практ...)
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Сертифікатні курси в межах центру сімейної психології "Щаслива сім'я"

Кафедра практичної психології та психодіагностики забезпечує читання сертифікованих курсів підвищення кваліфікації

в межах центру сімейної психології "Щаслива сім'я":

«Сімейна психологія та психотерапія»

«Практична психологія у сфері професійного та сімейного консультування»

«Практична допомога у сфері кризової психології»


Керівник - Федоренко Раїса Петрівна (050-675-40-66, 096-974-12-39)


На кафедрі практичної психології та психодіагностики при підготовці практичних психологів значна увага приділяється формуванню у студентів навичок консультативної роботи як із подружньою парою (надання професійної допомоги як подружжю з налагодження шлюбно-сімейних взаємин чи батьківсько-дитячих стосунків), так і кожному члену родини з вирішення особистісних чи внутрішньо-сімейних взаємин. З цією метою при кафедрі створено Центр сімейної психології «Щаслива сім’я», який успішно функціонує упродовж шести років. За цей період студенти мають змогу долучатися до практичної консультативної роботи. Також одним із аспектів діяльності Центру є організація та проведення сертифікатних курсів за різними напрямами: «Сімейна психологія та психотерапія»; «Практична психологія у сфері професійного та сімейного консультування»; «Практична допомога у сфері кризової психології». Основними завданнями сертифікатних курсів є: – отримання, оновлення та розширення знань, формування нових професійних компетенцій в обраній галузі знань; – засвоєння інноваційних технологій, форм, методів роботи у сучасних умовах; – набуття досвіду практичної професійної діяльності на основі отриманих знань з урахуванням інтересів і потреб слухачів; – ознайомлення з новітніми досягненнями науки та перспективами їх практичного впровадження; – отримання студентами, науково-педагогічними працівниками, іншими зацікавленими сторонами актуальних теоретичних і практичних знань, оволодіння сучасними методами розв’язання професійних завдань, підвищення рівня професійної компетентності.

За період функціонування Центру біля трьох сотень осіб отримали сертифікати про підвищення професійної компетентності за одним чи кількома напрямами.[1] [2] [3] [4]

Зразок сертифікату, який отримує здобувач після завершення курсу: [5]

Варто зауважити, що дев’ять викладачів кафедри є членами Української Асоціації сімейних психологів. Волинське обласне відділення УАСП, яке очолює доцент кафедри Федоренко Р. П., визнане одним з кращих і відзначене подякою Голови Асоціації проф. Потапчуком Є. М. До роботи відділення УАСП активно долучаються випускники факультету психології та соціології, зокрема, ті, що працюють практичними психологами в різних службах та установах області.

Центр сімейної психології «Щаслива сім’я» запрпошує на курси підвищення професійної компетентності! [6]


Сімейна.jpg