Відмінності між версіями «Супрунович Сергій Васильович»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: АВТОБІОГРАФІЯ СУПРУНОВИЧА СЕРГІЯ ВАСИЛЬОВИЧА, 1970 року народження, українця, кандидата...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
АВТОБІОГРАФІЯ
'''СУПРУНОВИЧ  СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ''' - кандидата хімічних наук, доценткафедри органічної та біоорганічної хімії
СУПРУНОВИЧА СЕРГІЯ ВАСИЛЬОВИЧА,
1970 року народження, українця, кандидата хімічних наук,  
доцента кафедри органічної та біоорганічної хімії
Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки
Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки
 
== АВТОБІОГРАФІЯ ==
Народився 13 березня 1970 року в м. Ковелі Волинської області. В 1987 році закінчив Ковельську середню школу № 7. Під час навчання в середній школі брав участь і перемагав в обласних олімпіадах з хімії, був призером Всеукраїнських олімпіад.  
* Народився 13 березня 1970 року в м. Ковелі Волинської області. В 1987 році закінчив Ковельську середню школу № 7. Під час навчання в середній школі брав участь і перемагав в обласних олімпіадах з хімії, був призером Всеукраїнських олімпіад.  
В 1987 році вступив на хімічний факультет Московського державного університету імені Михайла Ломоносова, який закінчив у 1992. В 1992—1997 роках навчався в аспірантурі Інституту елементоорганічних сполук імені М.А.Несмеянова Російської Академії Наук за спеціальністю “хімія елементоорганічних сполук”. Об`єктом наукових досліджень були фулерени, стійкі радикали на основі цимантрену та хімія біцимантренілу (методи синтезу, стереохімічні властивості).  В 1997 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю 02.00.08 – хімія елементо-органічних сполук. Тема дисертації “Синтетичне та стереохімічне дослідження похідних біцимантренілу”.
* В 1987 році вступив на хімічний факультет Московського державного університету імені Михайла Ломоносова, який закінчив у 1992. В 1992—1997 роках навчався в аспірантурі Інституту елементоорганічних сполук імені М.А.Несмеянова Російської Академії Наук за спеціальністю “хімія елементоорганічних сполук”. Об`єктом наукових досліджень були фулерени, стійкі радикали на основі цимантрену та хімія біцимантренілу (методи синтезу, стереохімічні властивості).  В 1997 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю 02.00.08 – хімія елементо-органічних сполук. Тема дисертації “Синтетичне та стереохімічне дослідження похідних біцимантренілу”.
З 1998 року працює на хімічному факультеті Волинського державного університету імені Лесі Українки на посадах асистента, старшого викладача, доцента кафедр органічної і аналітичної хімії,  органічної та біологічної хімії, фізичної хімії, органічної та біоорганічної хімії.
* З 1998 року працює на хімічному факультеті Волинського державного університету імені Лесі Українки на посадах асистента, старшого викладача, доцента кафедр органічної і аналітичної хімії,  органічної та біологічної хімії, фізичної хімії, органічної та біоорганічної хімії.
За час роботи в університеті розробив та втілив у навчальний процес курси лекцій та лабораторні практикуми з наступних навчальних дисциплін: „Хімія елементоорганічних сполук", „Прикладні комп’ютерні програми”, "Хемометрика", „Квантово-хімічні розрахунки органічних молекул", "Хімічна технологія"  для студентів хімічного факультету. Постійно працює над покращенням методичного забезпечення. Здійснює керівництво курсовими, дипломними роботами. Приймає активну участь у впровадженні інформаційних технологій у процес викладання хімічних дисциплін.  
* За час роботи в університеті розробив та втілив у навчальний процес курси лекцій та лабораторні практикуми з наступних навчальних дисциплін: „Хімія елементоорганічних сполук", „Прикладні комп’ютерні програми”, "Хемометрика", „Квантово-хімічні розрахунки органічних молекул", "Хімічна технологія"  для студентів хімічного факультету. Постійно працює над покращенням методичного забезпечення. Здійснює керівництво курсовими, дипломними роботами. Приймає активну участь у впровадженні інформаційних технологій у процес викладання хімічних дисциплін.  
За час своєї наукової та науково-педагогічної діяльності  опублікував 44 наукових праць, із них 14 статей у наукових фахових виданнях, 20 тез доповідей, 3 навчально-методичних посібника, включаючи посібник з грифом Міністерства освіти та науки України як такий, що рекомендований для студентів вищих навчальних закладів.
* За час своєї наукової та науково-педагогічної діяльності  опублікував 44 наукових праць, із них 14 статей у наукових фахових виданнях, 20 тез доповідей, 3 навчально-методичних посібника, включаючи посібник з грифом Міністерства освіти та науки України як такий, що рекомендований для студентів вищих навчальних закладів.
В 2015 році одержав офіційне підтвердження ВАКом України звання доцента кафедри органічної та біоорганічної хімії СНУ імені Лесі Українки.
* В 2015 році одержав офіційне підтвердження ВАКом України звання доцента кафедри органічної та біоорганічної хімії СНУ імені Лесі Українки.
В даний час займається синтезом барвників, призначених для аналітичних досліджень. Коло наукових інтересів — методи синтезу та модифікації органічних барвників.  
* В даний час займається синтезом барвників, призначених для аналітичних досліджень. Коло наукових інтересів — методи синтезу та модифікації органічних барвників.  
Бере участь в журі республіканських та обласних турнірів юних хіміків.
* Бере участь в журі республіканських та обласних турнірів юних хіміків.
*

Версія за 08:53, 16 травня 2017

СУПРУНОВИЧ СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ - кандидата хімічних наук, доценткафедри органічної та біоорганічної хімії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

АВТОБІОГРАФІЯ

  • Народився 13 березня 1970 року в м. Ковелі Волинської області. В 1987 році закінчив Ковельську середню школу № 7. Під час навчання в середній школі брав участь і перемагав в обласних олімпіадах з хімії, був призером Всеукраїнських олімпіад.
  • В 1987 році вступив на хімічний факультет Московського державного університету імені Михайла Ломоносова, який закінчив у 1992. В 1992—1997 роках навчався в аспірантурі Інституту елементоорганічних сполук імені М.А.Несмеянова Російської Академії Наук за спеціальністю “хімія елементоорганічних сполук”. Об`єктом наукових досліджень були фулерени, стійкі радикали на основі цимантрену та хімія біцимантренілу (методи синтезу, стереохімічні властивості). В 1997 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю 02.00.08 – хімія елементо-органічних сполук. Тема дисертації “Синтетичне та стереохімічне дослідження похідних біцимантренілу”.
  • З 1998 року працює на хімічному факультеті Волинського державного університету імені Лесі Українки на посадах асистента, старшого викладача, доцента кафедр органічної і аналітичної хімії, органічної та біологічної хімії, фізичної хімії, органічної та біоорганічної хімії.
  • За час роботи в університеті розробив та втілив у навчальний процес курси лекцій та лабораторні практикуми з наступних навчальних дисциплін: „Хімія елементоорганічних сполук", „Прикладні комп’ютерні програми”, "Хемометрика", „Квантово-хімічні розрахунки органічних молекул", "Хімічна технологія" для студентів хімічного факультету. Постійно працює над покращенням методичного забезпечення. Здійснює керівництво курсовими, дипломними роботами. Приймає активну участь у впровадженні інформаційних технологій у процес викладання хімічних дисциплін.
  • За час своєї наукової та науково-педагогічної діяльності опублікував 44 наукових праць, із них 14 статей у наукових фахових виданнях, 20 тез доповідей, 3 навчально-методичних посібника, включаючи посібник з грифом Міністерства освіти та науки України як такий, що рекомендований для студентів вищих навчальних закладів.
  • В 2015 році одержав офіційне підтвердження ВАКом України звання доцента кафедри органічної та біоорганічної хімії СНУ імені Лесі Українки.
  • В даний час займається синтезом барвників, призначених для аналітичних досліджень. Коло наукових інтересів — методи синтезу та модифікації органічних барвників.
  • Бере участь в журі республіканських та обласних турнірів юних хіміків.