Відмінності між версіями «Супрунович Сергій Васильович»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(2)
Рядок 1: Рядок 1:
== СУПРУНОВИЧ СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ==
== СУПРУНОВИЧ СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ==
=== Кандидат хімічних наук, доцент кафедри органічної хімії та фармаціїбіоорганічної хімії
=== Кандидат хімічних наук, доцент кафедри органічної хімії та фармації Волинського національного університету імені Лесі Українки ===
Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки ===


[[Файл:SSV-2.jpg]]


== АВТОБІОГРАФІЯ ==
== АВТОБІОГРАФІЯ ==
* Народився 13 березня 1970 року в м. Ковелі Волинської області. В 1987 році закінчив Ковельську середню школу № 7. Під час навчання в середній школі брав участь і перемагав в обласних олімпіадах з хімії, був призером Всеукраїнських олімпіад.  
Народився 13 березня 1970 року в м. Ковелі Волинської області. В 1987 році закінчив Ковельську середню школу № 7. Під час навчання в середній школі брав участь і перемагав в обласних олімпіадах з хімії, був призером Всеукраїнських олімпіад. В 1987 році вступив на хімічний факультет Московського державного університету імені Михайла Ломоносова, який закінчив у 1992. В 1992—1997 роках навчався в аспірантурі Інституту елементоорганічних сполук імені М.А.Несмеянова Російської Академії Наук за спеціальністю “хімія елементоорганічних сполук”. Об`єктом наукових досліджень були фулерени, стійкі радикали на основі цимантрену та хімія біцимантренілу (методи синтезу, стереохімічні властивості).  В 1997 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю 02.00.08 – хімія елементо-органічних сполук. Тема дисертації “Синтетичне та стереохімічне дослідження похідних біцимантренілу”.
* В 1987 році вступив на хімічний факультет Московського державного університету імені Михайла Ломоносова, який закінчив у 1992. В 1992—1997 роках навчався в аспірантурі Інституту елементоорганічних сполук імені М.А.Несмеянова Російської Академії Наук за спеціальністю “хімія елементоорганічних сполук”. Об`єктом наукових досліджень були фулерени, стійкі радикали на основі цимантрену та хімія біцимантренілу (методи синтезу, стереохімічні властивості).  В 1997 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю 02.00.08 – хімія елементо-органічних сполук. Тема дисертації “Синтетичне та стереохімічне дослідження похідних біцимантренілу”.
 
* З 1998 року працює на хімічному факультеті Волинського державного університету імені Лесі Українки на посадах асистента, старшого викладача, доцента кафедр органічної і аналітичної хімії,  органічної та біологічної хімії, фізичної хімії, органічної та біоорганічної хімії.
З 1998 року працює на хімічному факультеті (тепер факультет хімії, екології та фармації) Волинського державного університету імені Лесі Українки на посадах асистента, старшого викладача, доцента кафедр органічної і аналітичної хімії,  органічної та біологічної хімії, фізичної хімії, органічної та біоорганічної хімії.
* За час роботи в університеті розробив та втілив у навчальний процес курси лекцій та лабораторні практикуми з наступних навчальних дисциплін: „Хімія елементоорганічних сполук", „Прикладні комп’ютерні програми”, "Хемометрика", „Квантово-хімічні розрахунки органічних молекул", "Хімічна технологія"  для студентів хімічного факультету. Постійно працює над покращенням методичного забезпечення. Здійснює керівництво курсовими, дипломними роботами. Приймає активну участь у впровадженні інформаційних технологій у процес викладання хімічних дисциплін.  
 
* За час своєї наукової та науково-педагогічної діяльності  опублікував 44 наукових праць, із них 14 статей у наукових фахових виданнях, 20 тез доповідей, 3 навчально-методичних посібника, включаючи посібник з грифом Міністерства освіти та науки України як такий, що рекомендований для студентів вищих навчальних закладів.
За час роботи в університеті розробив та втілив у навчальний процес курси лекцій та лабораторні практикуми з наступних навчальних дисциплін: „Хімія елементоорганічних сполук", „Прикладні комп’ютерні програми”, "Хемометрика", „Квантово-хімічні розрахунки органічних молекул", "Хімічна технологія"  для студентів хімічного факультету. Постійно працює над покращенням методичного забезпечення. Здійснює керівництво курсовими, дипломними роботами. Приймає активну участь у впровадженні інформаційних технологій у процес викладання хімічних дисциплін.  
* В 2015 році одержав офіційне підтвердження ВАКом України звання доцента кафедри органічної та біоорганічної хімії СНУ імені Лесі Українки.
 
* В даний час займається синтезом барвників, призначених для аналітичних досліджень. Коло наукових інтересів — методи синтезу та модифікації органічних барвників.  
За час своєї наукової та науково-педагогічної діяльності  опублікував 60 наукових праць, із них 14 статей у наукових фахових виданнях, 34 тез доповідей, 6 навчально-методичних розробок, включаючи посібник з грифом Міністерства освіти та науки України як такий, що рекомендований для студентів вищих навчальних закладів.
* Бере участь в журі республіканських та обласних турнірів юних хіміків.
 
В 2015 році одержав офіційне підтвердження ВАКом України звання доцента кафедри органічної та біоорганічної хімії СНУ імені Лесі Українки.
 
В даний час займається синтезом барвників, призначених для аналітичних досліджень. Коло наукових інтересів — методи синтезу та модифікації органічних барвників.  
 


== Контакти ==
== Контакти ==
[https://www.facebook.com/sergey.suprunovich Фейсбук]
[https://www.facebook.com/sergey.suprunovich Фейсбук]
[mailto:Supunovich.Sergey@vnu.edu.ua E-Mail]

Версія за 20:31, 21 січня 2021

СУПРУНОВИЧ СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Кандидат хімічних наук, доцент кафедри органічної хімії та фармації Волинського національного університету імені Лесі Українки

SSV-2.jpg

АВТОБІОГРАФІЯ

Народився 13 березня 1970 року в м. Ковелі Волинської області. В 1987 році закінчив Ковельську середню школу № 7. Під час навчання в середній школі брав участь і перемагав в обласних олімпіадах з хімії, був призером Всеукраїнських олімпіад. В 1987 році вступив на хімічний факультет Московського державного університету імені Михайла Ломоносова, який закінчив у 1992. В 1992—1997 роках навчався в аспірантурі Інституту елементоорганічних сполук імені М.А.Несмеянова Російської Академії Наук за спеціальністю “хімія елементоорганічних сполук”. Об`єктом наукових досліджень були фулерени, стійкі радикали на основі цимантрену та хімія біцимантренілу (методи синтезу, стереохімічні властивості). В 1997 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю 02.00.08 – хімія елементо-органічних сполук. Тема дисертації “Синтетичне та стереохімічне дослідження похідних біцимантренілу”.

З 1998 року працює на хімічному факультеті (тепер факультет хімії, екології та фармації) Волинського державного університету імені Лесі Українки на посадах асистента, старшого викладача, доцента кафедр органічної і аналітичної хімії, органічної та біологічної хімії, фізичної хімії, органічної та біоорганічної хімії.

За час роботи в університеті розробив та втілив у навчальний процес курси лекцій та лабораторні практикуми з наступних навчальних дисциплін: „Хімія елементоорганічних сполук", „Прикладні комп’ютерні програми”, "Хемометрика", „Квантово-хімічні розрахунки органічних молекул", "Хімічна технологія" для студентів хімічного факультету. Постійно працює над покращенням методичного забезпечення. Здійснює керівництво курсовими, дипломними роботами. Приймає активну участь у впровадженні інформаційних технологій у процес викладання хімічних дисциплін.

За час своєї наукової та науково-педагогічної діяльності опублікував 60 наукових праць, із них 14 статей у наукових фахових виданнях, 34 тез доповідей, 6 навчально-методичних розробок, включаючи посібник з грифом Міністерства освіти та науки України як такий, що рекомендований для студентів вищих навчальних закладів.

В 2015 році одержав офіційне підтвердження ВАКом України звання доцента кафедри органічної та біоорганічної хімії СНУ імені Лесі Українки.

В даний час займається синтезом барвників, призначених для аналітичних досліджень. Коло наукових інтересів — методи синтезу та модифікації органічних барвників.


Контакти

Фейсбук E-Mail