Відмінності між версіями «Теоретичні та практичні аспекти методів діагностики функціонального стану організму людини»
Рядок 22: | Рядок 22: | ||
<div style="margin-left:0.411cm;margin-right:0cm;">'''''Склад групи (гуртка):'''''</div> | <div style="margin-left:0.411cm;margin-right:0cm;">'''''Склад групи (гуртка):'''''</div> | ||
{| | '''Склад групи (гуртка):''' | ||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''№ ''' | |||
|'''Прізвище, ім’я студента''' | |||
|'''Курс''' | |||
|'''Група''' | |||
| | |- | ||
|- | |1 | ||
|Котяй Світлана | |||
|2 | |||
|Біо-61 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Креденс Олена | |||
|4 | |||
|БЗЛ-43-О | |||
|- | |||
|3 | |||
|Зубчевська Діана | |||
|4 | |||
|БЗЛ-43-О | |||
|- | |||
|4 | |||
|Кушнірчук Дмитро | |||
|4 | |||
|БЗЛ-43-О | |||
|- | |||
|5 | |||
| Прокопчук Таїсія | |||
|4 | |||
|БЗЛ-43-О | |||
|- | |||
|6 | |||
|Зінчук Вероніка | |||
|4 | |||
|БЗЛ-43-О | |||
|- | |||
|7 | |||
|Поручинський Богдан | |||
|2 | |||
|ЛД-62 | |||
|- | |||
|} | |||
Версія за 12:06, 13 березня 2023
- поглиблене вивчення студентами методів діагностики функціонального стану людей різного віку;
- розв’язання актуальних науково-технічних питань, ознайомлення з методиками планування й проведення досліджень діагностики функціонального стану організму людини;
- організація науково-дослідної роботи студентів під час виконання кваліфікаційних робіт, які мають зазначену тематику;
- розвиток у студентів компетентностей науковця, дослідника;
- залучення студентів до участі в наукових конференціях, семінарах, конкурсах; апробація результатів науково-дослідної роботи студентів на міжнародних та всеукраїнських наукових заходах та їх публікація в наукових виданнях;
- обговорення теоретичних проблем діагностики функціонального стану організму людини;
- сприяння формуванню здібностей застосовувати теоретичні знання в практичній діяльності.
Склад групи (гуртка):
№ | Прізвище, ім’я студента | Курс | Група |
1 | Котяй Світлана | 2 | Біо-61 |
2 | Креденс Олена | 4 | БЗЛ-43-О |
3 | Зубчевська Діана | 4 | БЗЛ-43-О |
4 | Кушнірчук Дмитро | 4 | БЗЛ-43-О |
5 | Прокопчук Таїсія | 4 | БЗЛ-43-О |
6 | Зінчук Вероніка | 4 | БЗЛ-43-О |
7 | Поручинський Богдан | 2 | ЛД-62 |
№ | Прізвище, ім’я студента | Курс | Група |
1 | Лавренюк Наталія | 2 | ЛД-62 |
2 | Устимчук Богдана | 2 | ЛД-62 |
3 | Лисюк Тетяна | 1 | ЛД-52 |
4 | Кос Марія | 1 | ЛД-52 |
5 | Кузьмішин Сергій | 1 | ЛД-52 |
6 | Давиденко Дмитро | 1 | ЛД-52 |
7 | Вовк Валентина | 4 | Біо-41 |
8 | Демчук Вікторія | 4 | Біо-41 |
9 | Колесникова Владислава | 2 | ЛД-23 |
10 | Кривенька Анна | 3 | ЛД-33 |
№№ | Напрям роботи, заходи | Виконавці | Термін виконання |
1 | Загальні збори проблемної групи | Лавренюк Наталія
Устимчук Богдана Лисюк Тетяна Кос Марія Кузьмішин Сергій Давиденко Дмитро Вовк Валентина Демчук Вікторія Колесникова Владислава Кривенька Анна |
Жовтень 2022 |
2 | Обговорення та затвердження напрямків та термінів проведення досліджень | Лисюк Тетяна
Кос Марія Кузьмішин Сергій |
Жовтень 2022 |
3 | Робота над науковою літературою за темою дослідження | Вовк Валентина
Лисюк Тетяна Кос Марія Кузьмішин Сергій |
Жовтень-грудень 2022 |
4 | Підготовка випускних робіт | Лавренюк Наталія
Устимчук Богдана Вовк Валентина |
Листопад-грудень 2022
Квітень-травень 2023 |
5 | Робота з базою даних, статистичних звітів, проведення власних досліджень | Вовк Валентина
Кос Марія Лисюк Тетяна Кузьмішин Сергій |
Листопад 2022-Червень 2023 |
6 | Обробка експериментальних даних | Лисюк Тетяна
Кузьмішин Сергій Кос Марія Вовк Валентина |
Грудень 2022-червень 2023 |
7 | Участь в Міжнародних науково-практичних конфереціях | Лисюк Тетяна
Кос Марія Кузьмішин Сергій Давиденко Дмитро Вовк Валентина Демчук Вікторія |
Протягом навчального року |
8 | Підготовка матеріалів та участь у XVІІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів і аспірантів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень» | Лисюк Тетяна
Кос Марія Кузьмішин Сергій Давиденко Дмитро Вовк Валентина Демчук Вікторія |
Травень 2023 |
9 | Участь у вебінарах, семінарах та круглих столах по тематиці проблемної групи | Лисюк Тетяна
Кос Марія Кузьмішин Сергій Давиденко Дмитро Вовк Валентина Демчук Вікторія Колесникова Владислава Кривенька Анна |
Протягом навчального року |
10 | Озвучення та створення науково-популярних відеороликів про методи діагностики функціонального стану організму | Лисюк Тетяна
Кос Марія Кузьмішин Сергій Давиденко Дмитро Вовк Валентина Демчук Вікторія Колесникова Владислава Кривенька Анна |
Протягом навчального року |
ТЕМАТИКА НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ ЗА 2022/23 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
№ | Прізвище, ім’я студента | Тема наукового дослідження |
1 | Кривенька Анна | Методи діагностики функціонального стану нервової системи людини |
2 | Лисюк Тетяна | Особливості показників крові в осіб зрілого віку із захворюваннями серцево-судинної системи |
3 | Лавренюк Наталія | Методи діагностики захворювань шкіри та особливості показників крові |
4 | Демчук Вікторія | Методи діагностики фізичного розвитку школярів |
5 | Лебединська Анастасія | Особливості показників крові у дітей з захворюваннями системи крові |
6 | Устимчук Богдана | Гістологічні дослідження для діагностики організму. |
7 | Кузьмішин Сергій | Мікробіологічні методи дослідження препарату «Azoter». |
8 | Вовк Валентина | Епілепсія: етіологія, типи, патогенез та діагностика |
9 | Кос Марія | Метод мікрокристалізації слини, як альтернативна методика діагностики функціонального стану організму. |
10 | Колесникова Владислава | Анемічні стани у людини: класифікація, етіологія та методи діагностики |