Відмінності між версіями «Ульяницька Наталія Ярославівна»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 1: Рядок 1:
[[Файл:Ульяницька Н Я..JPG|Ульяницька Наталія Ярославівна|міні]]
[[Файл:Ульяницька Н Я..JPG|Ульяницька Наталія Ярославівна|міні]]
== Посада ==
== Посада ==
Асистент кафедри, кандидат біологічних наук
Доцент кафедри здоров'я людини та фізичної терапії


== Біографія ==
== Біографія ==

Версія за 10:45, 25 грудня 2018

Ульяницька Наталія Ярославівна

Посада

Доцент кафедри здоров'я людини та фізичної терапії

Біографія

У 1997 році закінчила Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «географія і біологія» та здобула кваліфікацію вчителя географії і біології. 06.06. 2014 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.04 «Патологічна фізіологія» на тему: «Вплив роботи за дисплеєм ком’ютера на зір підлітків» ДЗ «Луганський державний медичний університет МОЗ України».

Професійний досвід

Трудову діяльність розпочала з вересня 1997 року помічником вихователя – у Волинському обласному ліцеї-інтернаті Волинської обласної ради. З вересня 2000 року по серпень 2008 року працювала на посаді викладача фізіології Луцького педагогічного коледжу за-сумісництвом. З вересня 2008 року по 2016 рік працювала викладачем анатомії та фізіології у Луцькому педагогічному коледжі. У 2009 році стала здобувачем при кафедрі нормальної фізіології Тернопільського медичного університету ім. І.Я. Горбачевського. З 1 вересня 2014 року по вересень 2016 року очолювала кафедру природничо-математичних дисциплін Луцького педагогічного коледжу. З вересня 2016 року працює у СНУ імені Лесі Українки на кафедрі здоров’я людини та фізичної реабілітації.

Коло інтересів:

  • загальна патологія та патологічна фізіологія,
  • вікова фізіологія та гігієна,
  • комп’ютер та здоров’я людини.

Основні навчальні дисципліни:

  • основи медичних знань,
  • професійна етика та деонтологія,
  • основи деонтології та біоетики,
  • БЖД та долікарська медична допомога у невідкладних станах.

Основні публікації

  1. Загальна фізіологія: [навчально-методичний посібник]. Навч.-метод. Посібник. Луцьк: Луцький педагогічний коледж, 2011. – 268 с.
  2. Анатомія та фізіологія у схемах та таблицях: [навчально-методичний посібник]. Луцьк: Луцький педагогічний коледж, 2012. – 88 с.
  3. Тестові завдання для студентів з навчальної дисципліни «Основи медичних знань та охорона здоров’я». Метод. посібник. Луцьк: Луцький педагогічний коледж, 2012. – 34 с.
  4. Перша медична допомога з основами здоров’я: [навчально-методичний посібник]. Луцьк: Луцький педагогічний коледж, 2012. – 61 с.
  5. Навчально-методичний посібник електронного призначення «Анатомія, фізіологія, патологія дітей з основами генетики». Навч.-метод. посібник. Луцьк: Луцький педагогічний коледж, 2012
  6. Навчально-методичний посібник електронного призначення «Загальна фізіологія». Навч.-метод. посібник. Луцьк: Луцький педагогічний коледж, 2013
  7. Анатомія, фізіологія, патологія дітей з основами генетики. Навч.посібник. Луцьк: Луцький педагогічний коледж, 2014. – 268 с.
  8. Вплив роботи за дисплеєм комп’ютера на зір в учнів старшого шкільного віку. Фізіологічний журнал: матер. ХІХ –го з’їзду Українського фізіологічного товариства ім. П.Г.Костюка з міжнародною участю, присвяченого 90-річчю від дня народження академіка П.Г.Костюка, 24-26 травня 2015 р. – Львів, 2015. – С. 30.
  9. Вплив роботи за персональним комп’ютером на зорові функції підлітків з еметропічною рефракцією. Матеріали І Міжнародної науково-практичної конференції «Національна освіта в стратегіях соціокультурного вибору: теорія, методологія, практика» – 14 квітня 2016 року. Луцьк - 2016 - С. 315-318.