Інтернет-вікторина

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
(Перенаправлено з Оголошення)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Головний корпус

Іноді ми навіть не замислюємося над тим, якою цікавою і захоплюючою може бути історія найкращого для нас вищого навчального закладу на Волині.

То ж запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в інтернет-вікторині «Як ми знаємо історію нашого Університету?» Для участі в інтернет-вікторині необхідно до 1 червня 2020 року заповнити реєстраційну форму та відповісти на запитання в електронному вигляді за визначений час.


Положення про інтернет-вікторину «Як ми знаємо історію нашого Університету?»

Інтернет-вікторина «Як ми знаємо історію нашого університету?» приурочена до 80-річчя від заснування Університету імені Лесі Українки


Мета вікторини – популяризація Університету як відкритої академічної спільноти, спрямованої на залучення студентів, випускників, громадськості краю, поширення знань про його заснування та становлення впродовж 80-річної історії, а також налагодження контакту між університетом та випускниками.

Інтернет-вікторина – питальник, що складається з трьох рівнів: – І рівень – 30 питань (кожне оцінюється в 1 бал); – ІІ рівень – по 2 бали за кожну правильну відповідь; – ІІІ рівень – по 3 бали за кожну розповідь.

Вікторина розміщується на сайті Університету, на сторінці Асоціації випускників Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за посиланням і проводиться у визначений термін: з 1 травня до 31 травня 2020 р. включно. Переможцем вікторини стане учасник, який серед перших виконає всі завдання, дасть найбільше правильних відповідей, відповідно набере найбільшу кількість балів.

Результати вікторини оцінює журі у складі:

Голова – кандидат історичних наук, виконавчий директор Асоціації випускників Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Лариса Понєдєльник.

Члени :

Шульська Наталія Миколаївна – кандидат філологічних наук, доцент, заступник декана з наукової та виховної роботи.

Калитка Світлана Володимирівна – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії фізичного виховання, фітнесу та рекреації.


Результати вікторини будуть оприлюднені на сторінках газети «Волинські новини», на сайті Університету та сторінці Асоціації випускників у facebook.

Нагородження переможців відбуватиметься в рамках днів урочистостей з нагоди 80-річчя від заснування Університету імені Лесі УкраїнкиПри використанні цієї інформації обов`язкове посилання на першоджерело