trusted
128
редагувань
(біографія) |
(редагування тексту) |
||
Рядок 199: | Рядок 199: | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | Нагороди | ! colspan=2 | Нагороди | ||
|- | |||
| 2018 р. | |||
| Подяка голови Волинської обласної ради | |||
|- | |||
| 2015 р. | |||
| Подяка ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки | |||
|- | |||
| 2013 р. | |||
| Почесна грамота голови Волинської обласної ради | |||
|- | |||
| 2010 р. | |||
| Почесна грамота Луцької міської ради | |||
|- | |||
| 2008 р. | |||
| Грамота Волинського національного університету імені Лесі Українки | |||
|- | |||
| 2007 р. | |||
| Грамота Волинського державного університету імені Лесі Українки | |||
|} | |||
=Додаткові відомості про наукову та професійну діяльність= | |||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
! colspan=2 | Додаткові відомості про наукову та професійну діяльність | |||
|- | |- | ||
| 2009-2015 рр., 2019 р. | | 2009-2015 рр., 2019 р. |