trusted
2188
редагувань
Рядок 13: | Рядок 13: | ||
|Протягом року | |Протягом року | ||
|- | |- | ||
| | |2 | ||
| | |Проведення лабораторних і практичних занять для студентів біологічного факультету, факультету психології, факультету хімії; екології та формації, навчально-наукового медичного інситуту | ||
| | | Викладачі кафедри, Гошко Л.І,Білецька О.А. | ||
|Протягом року | |||
|- | |||
|3 | |||
|Консультування студентів, аспірантів що займаються науковою роботою на базі лабораторії | |||
| Гошко Л.І,Білецька О.А. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|4 | |||
|Розробка методичних рекомендацій та лабораторних практикумів, які можуть здійснюватися на базі лабораторії | |||
| Гошко Л.І,Білецька О.А. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|5 | |||
|Забезпечення лабораторії матеріалами технічного забезпечення для проведення лабораторних занять | |||
| Гошко Л.І,Білецька О.А. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|6 | |||
|Здійснення необхідних заходів з охорони праці, безпеки життєдіяльності під час лабораторних занять в лабораторії та підтримання належного санітарно- гігієнічго стану | |||
|Гошко Л.І Білецька О.А. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|7 | |||
|Робота щодо підтримання науково-дослідного обладнання в належному стані. | |||
| Викладачі кафедри, Гошко Л.І,Білецька О.А. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|8 | |||
|Проведення консультацій для студентів, аспірантів що займаються науковою роботою на базі лабораторії. | |||
| Гошко Л.І,Білецька О.А. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|9 | |||
|Організація роботи щодо підтримання науково-дослідного обладнання в належному стані . | |||
| Гошко Л.І,Білецька О.А. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|10 | |||
|Проведення платних послуг на базі лабораторії з діагностики функціонального стану організму. | |||
| Гошко Л.І. | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|} | |} | ||
{{col-end}} | {{col-end}} | ||
{| class="standart" | {| class="standart" |