trusted
2188
редагувань
м (Biletska. olya перейменував сторінку з Динаміка мязового скорочення за умов ішемії, морфофонкціональні особливості ішеміїзованих мязів на [[...) |
|||
Рядок 10: | Рядок 10: | ||
'''Мета:''' З’ясувати морфологічні передумови та фізіологічні механізми м’язового скорочення за умов ішемії. | '''Мета:''' З’ясувати морфологічні передумови та фізіологічні механізми м’язового скорочення за умов ішемії. | ||
=План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчального року= | =План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчального року= | ||
''' | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№''' | |||
|'''Напрям роботи, заходи''' | |||
|'''Термін виконання''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Загальні збори проблемної групи | |||
| Жовтень | |||
|- | |||
|2 | |||
| Обговорення та затвердження напрямків та термінів проведення досліджень | |||
|Жовтень | |||
|- | |||
|3 | |||
| Робота над науковою літературою за темою дослідження | |||
|Жовтень-грудень | |||
|- | |||
|4 | |||
| Підготовка курсових, дипломних робіт | |||
| Жовтень | |||
|- | |||
|5 | |||
| Робота з базою електронних фотографій, проведення експерименту | |||
|Листопад-грудень | |||
|- | |||
|6 | |||
| Обробка експериментальних даних | |||
|Грудень-лютий | |||
|- | |||
|7 | |||
| Підготовка доповідей та участь в Міжнародній науково-практичній конференції аспірантів і студентів «Волинь очима молодих науковців: сучасне, минуле, майбутнє» | |||
|Березень-квітень | |||
|- | |||
|8 | |||
| Оформлення курсових, бакалаврских, дипломних, магістерських робіт | |||
| Квітень | |||
|- | |||
|9 | |||
| Обговорення результатів роботи проблемної групи | |||
| Червень | |||
|- | |||
|10 | |||
|Підготовка публікацій за матеріалами досліджень | |||
| Протягом навчального року | |||
|- | |||
|} | |||
'''Графік роботи проблемної групи ''' – остання середа кожного місяця | '''Графік роботи проблемної групи ''' – остання середа кожного місяця |