trusted
831
редагування
Рядок 9: | Рядок 9: | ||
|Обрання старости проблемної групи студентського наукового товариства.<br /> | |Обрання старости проблемної групи студентського наукового товариства.<br /> | ||
Обговорення напрямків роботи проблемної групи і тематики наукових досліджень студентів. | Обговорення напрямків роботи проблемної групи і тематики наукових досліджень студентів. | ||
|Вересень | |Вересень 2020 р. | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
|Проведення консультацій щодо методології досліджень. | |Проведення консультацій щодо методології досліджень. | ||
|Протягом року | |Протягом року | ||
|- | |||
|3 | |||
|Засідання проблемної групи на тему: "Педагогічна майстерність і особливість викладача вищої школи. | |||
|Жовтень 2020 р. | |||
|- | |||
|4 | |||
|Круглий стіл на тему: Особистість і професійна діяльність" | |||
|Листопад 2020 р. | |||
|- | |||
|5 | |||
|Провести семінар на тему: " Професійно-педагогічні здібності викладача вищої школи". | |||
|Грудень, 2020 р. | |||
|- | |||
|6 | |||
|Підготувати відео-матеріали до педагогічних ситуацій, що ілюструють різні прийоми педагогічної взаємодії. | |||
|Лютий 2021 р. | |||
|- | |||
|7 | |||
|Підготувати проблемно-тематичне Портфоліо -імідж-презентацію. | |||
|Березень, 2021 р. | |||
|- | |||
|8 | |||
|Майстер-клас: Анкетування як метод визначення схильності до певного виду діяльності. | |||
|Квітень 2021 р. | |||
|- | |||
|9 | |||
|Обговорення виконаних студентами наукових робіт (передзахист на кафедрі): магістерських, бакалаврських. | |||
|Жовтень 2020 р. | |||
Лютий-березень 2021 р. | |||
|- | |||
|10 | |||
|Участь у заходах, присвячених Дню наук на факультеті біології та лісового господарства | |||
|Травень 2021 р. | |||
|- | |||
|11 | |||
|Підбиття підсумків наукової роботи студентів за навчальний рік. | |||
|Червень 2021 р. | |||
|- | |||
|} |