trusted
520
редагувань
Рядок 59: | Рядок 59: | ||
== Дисципліни, які забезпечує кафедра / Disciplines provided by the department == | == Дисципліни, які забезпечує кафедра / Disciplines provided by the department == | ||
{| class="wikitable" | |||
|+ Текст опису | |||
|- | |||
! Текст заголовка !! Текст заголовка | |||
|- | |||
| Іноземна мова (1 курс та 2 курс)<br> || Foreign language (1st year and 2nd year)<br> | |||
|- | |||
| Друга іноземна мова (1 курс)<br> || The Second foreign language (1st year)<br> | |||
|- | |||
| Іноземна мова спеціальності (3 курс та 4 курс)<br> || Foreign language of specialty (3rd year and 4th year)<br> | |||
|- | |||
| Теорія та практика перекладу<br> || Theory and practice of translation (3rd year and 4th year)<br> | |||
|- | |||
| Практикум перекладу (5 курс)<br> || Translation Workshop (5th year)<br> | |||
|- | |||
| Наукова комунікація іноземною мовою (5 курс)<br> || Scientific communication in a foreign language (5th year)<br> | |||
|} | |||
| Іноземна мова (1 курс та 2 курс)<br> || Foreign language (1st year and 2nd year)<br> | | Іноземна мова (1 курс та 2 курс)<br> || Foreign language (1st year and 2nd year)<br> | ||
|- | |- |