trusted
1385
редагувань
Андрій (обговорення | внесок) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 112: | Рядок 112: | ||
| '''Період проходження підвищення кваліфікації''' | | '''Період проходження підвищення кваліфікації''' | ||
| '''Документ, який підтверджує проходження підвищення кваліфікації''' | | '''Документ, який підтверджує проходження підвищення кваліфікації''' | ||
|- | |||
| | |||
|Підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва | |||
|Луцький національний технічний університет; кафедра менеджменту | |||
|03.01.2018– 03.07.2018 | |||
|Свідоцтво 18СПВ №000027 від 03.07.2018 р.[https://wiki.vnu.edu.ua/images/1/1e/Стажування_ЛНТУ_менеджмент.jpg] | |||
|- | |- | ||
| | | |