trusted
7110
редагувань
Рядок 29: | Рядок 29: | ||
|'''Група''' | |'''Група''' | ||
|- | |- | ||
|1 | | 1 | ||
| | | Лавренюк Наталія | ||
|2 | | 2 | ||
| | | ЛД-62 | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
| | | Устимчук Богдана | ||
| | | 2 | ||
| | | ЛД-62 | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
| | | Лисюк Тетяна | ||
| | | 1 | ||
| | | ЛД-52 | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
| | | Кос Марія | ||
| | | 1 | ||
| | | ЛД-52 | ||
|- | |- | ||
|5 | |5 | ||
| | | Кузьмішин Сергій | ||
| | | 1 | ||
| | | ЛД-52 | ||
|- | |- | ||
|6 | |6 | ||
| | | Давиденко Дмитро | ||
| | | 1 | ||
| | | ЛД-52 | ||
|- | |- | ||
|7 | |7 | ||
| | | Вовк Валентина | ||
|2 | | 4 | ||
| | | Біо-41 | ||
|- | |||
| 8 | |||
| Демчук Вікторія | |||
| 4 | |||
| Біо-41 | |||
|- | |||
| 9 | |||
| Колесникова Владислава | |||
| 2 | |||
| ЛД-23 | |||
|- | |||
| 10 | |||
| Кривенька Анна | |||
| 3 | |||
| ЛД-33 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |