trusted
7110
редагувань
Рядок 205: | Рядок 205: | ||
<div style="margin-left:-1cm;margin-right:0cm;">'''''Науковий керівник: '''''<u>Качинська Тетяна Валеріївна, кандидат біологічних наук, доцент</u></div> | <div style="margin-left:-1cm;margin-right:0cm;">'''''Науковий керівник: '''''<u>Качинська Тетяна Валеріївна, кандидат біологічних наук, доцент</u></div> | ||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№ ''' | |'''№ ''' | ||
Рядок 212: | Рядок 212: | ||
|- | |- | ||
| 1 | | 1 | ||
| | | Кривенька Анна | ||
| | | Методи діагностики функціонального стану нервової системи людини | ||
|- | |- | ||
| | | 2 | ||
| Лисюк Тетяна | |||
| | | Особливості показників крові в осіб зрілого віку із захворюваннями серцево-судинної системи | ||
| | |- | ||
| | | 3 | ||
| Лавренюк Наталія | |||
| Методи діагностики захворювань шкіри та особливості показників крові | |||
|- | |||
| 4 | |||
| Демчук Вікторія | |||
| Методи діагностики фізичного розвитку школярів | |||
|- | |||
| 5 | |||
| Лебединська Анастасія | |||
| Особливості показників крові у дітей з захворюваннями системи крові | |||
|- | |||
| 6 | |||
| Устимчук Богдана | |||
| Гістологічні дослідження для діагностики організму | |||
|- | |||
| 7 | |||
| Кузьмішин Сергій | |||
| Мікробіологічні методи дослідження препарату «Azoter» | |||
|- | |||
| 8 | |||
| Вовк Валентина | |||
| Епілепсія: етіологія, типи, патогенез та діагностика | |||
|- | |||
| 9 | |||
| Кос Марія | |||
| Метод мікрокристалізації слини, як альтернативна методика діагностики функціонального стану організму | |||
|- | |- | ||
| | | 10 | ||
| | | Колесникова Владислава | ||
| | | Анемічні стани у людини: класифікація, етіологія та методи діагностики | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| style="border-spacing:0;width:18.022cm;" | {| style="border-spacing:0;width:18.022cm;" |