trusted
1333
редагування
Андрій (обговорення | внесок) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 88: | Рядок 88: | ||
| 2021 рік | | 2021 рік | ||
| Член редакційної колегії наукового журналу «Ввічливість. Humanitas», включеного до переліку фахових видань України категорії «Б»[http://journals.vnu.volyn.ua/index.php/humanitas/editorial] | | Член редакційної колегії наукового журналу «Ввічливість. Humanitas», включеного до переліку фахових видань України категорії «Б»[http://journals.vnu.volyn.ua/index.php/humanitas/editorial] | ||
|- | |||
| 2022 рік | |||
| Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Фінальний етап ХVIIІ Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників. Секція: «Загальна зоологія». Керівник наукової роботи Ройко Ю.І., учениці 10-Б класу КЗ «Луцький НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22-ліцей Луцької міської ради», з роботою: «Особливості розмноження і утримання Аулонокари Мультиколор (Aulonocara Multicolor) в декоративній аквакультурі». '''Перше місце''', наказ № 19 від 3 лютого 2022 р.[https://wiki.vnu.edu.ua/images/c/ca/КолосокАМ-03-02-2022.pdf] | |||
|- | |- | ||
| 2022 рік | | 2022 рік | ||
Рядок 99: | Рядок 102: | ||
|- | |- | ||
| 2023 рік | | 2023 рік | ||
| Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників. Секція: «Тваринництво». Керівник наукової роботи Ройко Ю.І., учениці 11-Б класу | | Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників. Секція: «Тваринництво». Керівник наукової роботи Ройко Ю.І., учениці 11-Б класу КЗ «Луцький НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22-ліцей Луцької міської ради», з роботою: «Особливості розмноження і утримання Лабідохроміса жовтого (Labidochromis Caeruleus) в декоративній аквакультурі». '''Перше місце''', наказ № 33 від «13» березня 2023 р. [https://wiki.vnu.edu.ua/images/1/17/КолосокАМ-2023-03-33n.pdf] | ||
|} | |} | ||