trusted
1782
редагування
Рядок 43: | Рядок 43: | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
|Підвищення кваліфікації у | |Підвищення кваліфікації на навчальному тренінгу «Організація навчально-дослідницької діяльності учнів з використанням наукового та інженерного підходів» у рамках Всеукраїнського науково-освітнього проєкту Впровадження інноваційних освітніх технологій в системі МАН України» | ||
| | |Національний центр «Мала академія наук України» | ||
| | м.Київ | ||
| | |||
|24 – 25 жовтня 2019р. | |||
|Сертифікат | |||
від 25 жовтня 2019р. (обсяг 6 год) [] | |||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
|Підвищення кваліфікації | |Підвищення кваліфікації: V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми педагогічної освіти: Європейський і національний вимір» | ||
| | |Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки | ||
| | |12.10.2020 – 15.10.2020 | ||
|Сертифікат | |Сертифікат №133 | ||
від 15 жовтня 2020р. | |||
[] | |||
|- | |- | ||
| | |3 | ||
|Підвищення кваліфікації | |Підвищення кваліфікації на VІ Науково-методичному семінарі «Нова українська школа теорія : та практика» | ||
| | |Волинський національний університет імені Лесі Українки | ||
| | |28 вересня 2021 року | ||
|Сертифікат №52 від 05.01.2016 р.[ | |Сертифікат №029 від 28 вересня 2021 року[] | ||
|- | |||
|4 | |||
|Підвищення кваліфікації на воркшопі «Нова українська школа: результати моніторингу та перспективи успіху» | |||
|Волинський національний університет імені Лесі Українки | |||
|28.06.2022 року | |||
|Сертифікат №52 від 05.01.2016 р. (обсяг 8 год)[] | |||
|- | |- | ||
| | |5 | ||
|Підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва | |Підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва Курси підвищення компетентності науково-педагогічних працівників у сфері дистанційного навчання «Створення електронних курсів навчальних дисциплін у системі управління навчанням за спеціальностями» | ||
| | |Волинський національний університет імені Лесі Українки | ||
| | |2 травня 2022 р. – | ||
|Сертифікат | 12 травня 2022 р. | ||
|Сертифікат №4 від 02.05.2022 N2-К/П | |||
від 02.05.22 р. (обсяг 30 год) | |||
[] | |||
|- | |- | ||
| | |6 | ||
|Підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва | |Підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва на Міжнародна літня школа “International summer school of young scientists 1.0” | ||
| | |Національний університет «Львівська політехніка» «Центр міжнародної освіти» | ||
| | |27.07.2023 р. до 30.07.2023 р | ||
|Сертифікат | |Сертифікат від 30.07.2023р. (обсяг 30 годин)[] | ||
|- | |- | ||
| | |7 | ||
|Підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва | |Підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва: Всеукраїнські наукові фестини «Нові виклики і досвід наступності дошкільної та початкової освіти» | ||
| | |Волинський національний університет імені Лесі Українки | ||
| | |25-26 вересня 2023 року | ||
|Сертифікат | |Сертифікат № ВФ-2023/009 | ||
від 26.09.2023р. (обсяг 10 годин /0,3 кредиту)[] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |