trusted
1284
редагування
Андрій (обговорення | внесок) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 263: | Рядок 263: | ||
|- | |- | ||
| 2017-2018 роки | | 2017-2018 роки | ||
| Член держбюджетної теми «Управління соціоекологоекономічною безпекою» (номер державної реєстрації 0117U002302) | | Член '''держбюджетної теми''' «Управління соціоекологоекономічною безпекою» (номер державної реєстрації 0117U002302) | ||
|- | |- | ||
| 2018 рік | | 2018 рік | ||
Рядок 269: | Рядок 269: | ||
|- | |- | ||
| 2018-2019 роки | | 2018-2019 роки | ||
| Член держбюджетної теми «Регіональні ринки в умовах європейської інтеграції: механізми конкуренції та конвергенції» (державний реєстраційний номер 01 18U001094) | | Член '''держбюджетної теми''' «Регіональні ринки в умовах європейської інтеграції: механізми конкуренції та конвергенції» (державний реєстраційний номер 01 18U001094) | ||
|- | |- | ||
| 2019 до тепер | | 2019 до тепер | ||
| Керівник (гарант) проектної групи з ліцензування (акредитації) ОПП спеціальності 232 Соціальне забезпечення | | Керівник (гарант) проектної групи з '''ліцензування (акредитації)''' ОПП спеціальності 232 Соціальне забезпечення | ||
|- | |- | ||
| 2020 рік | | 2020 рік | ||
| Учасник міжнародного науково-дослідного проєкту «Корпоративна соціальна відповідальність як предмет нефінансової звітності з огляду на правові норми та практичний досвід у Польщі та Україні» реалізованого спільно з університетом імені Адама Міцкевича в Познані [https://wiki.vnu.edu.ua/images/c/c3/Науково-дослідний_проєкт_Познань_2020.jpg] | | Учасник '''міжнародного науково-дослідного проєкту''' «Корпоративна соціальна відповідальність як предмет нефінансової звітності з огляду на правові норми та практичний досвід у Польщі та Україні» реалізованого спільно з університетом імені Адама Міцкевича в Познані [https://wiki.vnu.edu.ua/images/c/c3/Науково-дослідний_проєкт_Познань_2020.jpg] | ||
|- | |- | ||
| 2021 рік | | 2021 рік | ||
| Відповідальний виконавець по госпрозрахунковому договору з компанією «Укренержи Імпекс» (сума залучених коштів 30 000 грн.)[https://wiki.vnu.edu.ua/wiki/Файл:Договір_Укренержи_Імпекс.pdf] | | Відповідальний виконавець по '''госпрозрахунковому договору''' з компанією «Укренержи Імпекс» (сума залучених коштів 30 000 грн.)[https://wiki.vnu.edu.ua/wiki/Файл:Договір_Укренержи_Імпекс.pdf] | ||
|- | |- | ||
| 2022 рік | | 2022 рік | ||
| Учасник міжнародного науково-дослідного проєкту «Współczesne problemy zarządzania gospodarką, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw ukraińskich» реалізованого спільно з Відділенням Польського Економічного Товариства в Познані (2022 р.). [https://wiki.vnu.edu.ua/images/4/45/Науково-дослідний_проєкт_Познань_2022.pdf] | | Учасник '''міжнародного науково-дослідного проєкту''' «Współczesne problemy zarządzania gospodarką, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw ukraińskich» реалізованого спільно з Відділенням Польського Економічного Товариства в Познані (2022 р.). [https://wiki.vnu.edu.ua/images/4/45/Науково-дослідний_проєкт_Познань_2022.pdf] | ||
| 2024-2025 роки | |||
| Член '''держбюджетної теми''' «Впровадження інклюзивних підходів до реінтеграції ветеранів, учасників бойових дій та їх сімей у цивільне суспільство й економіку України» | |||
|- | |||
|} | |} | ||