trusted
7110
редагувань
Рядок 48: | Рядок 48: | ||
| Вересень, 2020 р. | | Вересень, 2020 р. | ||
| | | | ||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
|Засовби навчання та їх використання при навчанні біології у старшій школі | |||
| Теорія і методика навчання біології у старшій школі | |||
| Жовтень, 2020 р. | |||
| 09 жовтня 2020 року Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна), БЗЛ-33Оз (V пара ) | |||
|- | |- | ||
| Фіщук Оксана Сергіївна | | Фіщук Оксана Сергіївна |