trusted
1467
редагувань
Zoology (обговорення | внесок) |
Zoology (обговорення | внесок) |
||
Рядок 34: | Рядок 34: | ||
|- | |- | ||
|Короткий опис | |Короткий опис | ||
| | |||
|- | |||
|Вимоги до початку вивчення | |Вимоги до початку вивчення | ||
|Попередньо студент повинен прослухати курси: «Математичні методи в біології», «Основи наукових досліджень», «Зоологія», «Ботаніка», «Анатомія і фізіологія людини», «Екологія», «Біоетика та біобезпека». | |Попередньо студент повинен прослухати курси: «Математичні методи в біології», «Основи наукових досліджень», «Зоологія», «Ботаніка», «Анатомія і фізіологія людини», «Екологія», «Біоетика та біобезпека». |