trusted
2188
редагувань
Рядок 6: | Рядок 6: | ||
'''Основними завданнями проблемної групи є:''' | '''Основними завданнями проблемної групи є:''' | ||
# поглиблене вивчення студентами механізму м’язового скорочення | |||
# розв’язання актуальних науково-технічних питань, ознайомлення з методикою планування й проведення експерименту та проведення циклу досліджень особливостей скорочення ішеїміїзованого м’язу | |||
# організація науково-дослідної роботи студентів під час виконання кваліфікаційних робіт | |||
# розвиток у студентів компетентностей науковця, дослідника; | |||
# залучення студентів до участі в наукових конференціях, семінарах, конкурсах; апробація результатів науково-дослідної роботи студентів на міжнародних та всеукраїнських наукових заходах та їх публікація в наукових виданнях; | |||
# обговорення теоретичних. | |||
У процесі свої діяльності члени проблемної групи будуть використовувати такі форми роботи як засідання, наукові дослідження, участь у наукових конференціях, семінарах, круглих столах. | У процесі свої діяльності члени проблемної групи будуть використовувати такі форми роботи як засідання, наукові дослідження, участь у наукових конференціях, семінарах, круглих столах. | ||
'''Склад групи (гуртка):''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''№ ''' | |||
|'''Прізвище, ім’я студента''' | |||
|'''Курс''' | |||
|'''Група''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Кривенька Анна | |||
|2 | |||
|ЛД-23 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Ярошик Богдан | |||
|3 | |||
|Біо-31 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Давиденко Дмитро | |||
|4 | |||
|ЛД-42 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Лебединська Анастасія | |||
|5 | |||
|ЛД-52 | |||
|- | |||
|5 | |||
|Крат Олена | |||
|- | |||
|} | |||
'''Календарний план роботи:''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''№''' | |||
|'''Назва і вид роботи''' | |||
|'''Виконавці''' | |||
|Термін виконання | |||
|- | |||
|1 | |||
|Дослідження відомостей наукової літератури з питань скорочення ішеміїзованих мязів | |||
|Давиденко Дмитро, Лебединська Анастасія | |||
|Вересень-жовтень, 2021 р. | |||
|- | |||
|2 | |||
|Дослідження відомостей наукової літератури з проблем патофізіологї мязевого скорочення | |||
|Усі учасники групи | |||
|Вересень-грудень, 2021 р. | |||
|- | |||
|3 | |||
|Підготовка демонстраційних матеріалів/доповідей для загальноосвітніх шкіл (вчителів, батьків учнів та учнів) з метою покращення знань з питань імунопрофілактики та популяризації імунопрофілактики серед зазначених категорій | |||
| Давиденко Дмитро, Крат Олена | |||
| Жовтень-грудень, 2021 р. | |||
|- | |||
|4 | |||
|Експериментальне дослідження впливу фулерену С60 на час досягнення гладенького тетанусу в скелетних м'язах | |||
|Давиденко Дмитро | |||
|Вересень-жовтень, 2021 р | |||
|- | |||
|5 | |||
|Обговорення результатів експериментального дослідження, формування висновків розвитку патологій, пов'язаних з ішемією мязів . | |||
| Всі члени проблемної групи | |||
| Грудень-січень, 2021/22 рр. | |||
|- | |||
|6 | |||
|Публікація відеоматеріалів у соціальних мережах | |||
|Керівник проблемної групи | |||
|Травень-червень 2022 р. | |||
|- | |||
|7 | |||
|Участь у щорічній науково-практичній конференції університету, доповіді, публікація матеріалів конференції. | |||
|Всі члени проблемної групи | |||
|Протягом року | |||
|- | |||
|} | |||
Рядок 24: | Рядок 99: | ||
'''Мета:''' З’ясувати морфологічні передумови та фізіологічні механізми м’язового скорочення за умов ішемії. | '''Мета:''' З’ясувати морфологічні передумови та фізіологічні механізми м’язового скорочення за умов ішемії. |