trusted
2188
редагувань
Рядок 198: | Рядок 198: | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
| | |Лавренюк Наталіч | ||
| | | Особливості показників крові в дітей залежно від тяжкості доопераційного стану | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
Рядок 213: | Рядок 213: | ||
|Методи діагностики функціонального стану дихальної системи | |Методи діагностики функціонального стану дихальної системи | ||
|- | |- | ||
|} | |7 | ||
|Тимощук Анна | |||
|Лабораторні методи дослідження різних ділянок шкіри в нормі та при грибкових захворюваннях | |||
|- | |||
|8 | |||
|Вовк Валентина | |||
|Епілепсія: етіологія, типи, патогенез та діагностика | |||
|- | |||
|9 | |||
|Трушик Лілія | |||
|- | |||
|Захворювання серця та їх діагностика | |||
|- | |||
|10 | |||
|Савіцька Галина | |||
|Анемічні стани у людини: класифікація, етіологія та методи діагностика | |||
|- | |||
|} |