trusted
1333
редагування
Андрій (обговорення | внесок) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 63: | Рядок 63: | ||
| 2021 рік | | 2021 рік | ||
| Диплом Волинського обласного еколого-натуралістичного центру «за зайняте I місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти»[https://wiki.vnu.edu.ua/images/6/68/Диплом_ВОЄНЦ_Колоску_А.М._2021.jpg] | | Диплом Волинського обласного еколого-натуралістичного центру «за зайняте I місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти»[https://wiki.vnu.edu.ua/images/6/68/Диплом_ВОЄНЦ_Колоску_А.М._2021.jpg] | ||
|- | |||
| 2021 рік | |||
| член редакційної колегії наукового журналу «Ввічливість. Humanitas», включеного до переліку фахових видань України категорії «Б»[http://journals.vnu.volyn.ua/index.php/humanitas/homepage] | |||
|- | |- | ||
| 2022 рік | | 2022 рік |