trusted
1284
редагування
Андрій (обговорення | внесок) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 109: | Рядок 109: | ||
| 2023 рік | | 2023 рік | ||
| Член громадської організації «Університет лідерства та інновацій» за напрямом діяльності, що відповідає спеціальності 232 Соціальне забезпечення. Сертифікат № АА1144 від 30.04.2023.[https://wiki.vnu.edu.ua/images/3/39/AA1144_Andrii_Kolosok.jpg] | | Член громадської організації «Університет лідерства та інновацій» за напрямом діяльності, що відповідає спеціальності 232 Соціальне забезпечення. Сертифікат № АА1144 від 30.04.2023.[https://wiki.vnu.edu.ua/images/3/39/AA1144_Andrii_Kolosok.jpg] | ||
|- | |||
| 2023 рік | |||
| Подяка ректора Волинського національного університету імені Лесі Українки «за підготовку студентів-переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт»[https://wiki.vnu.edu.ua/images/e/e4/ПодякаРектора2023.jpg] | |||
|} | |} | ||