trusted
2188
редагувань
Рядок 166: | Рядок 166: | ||
*<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Гошко Л. І.)'''''</big> | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Гошко Л. І.)'''''</big> | ||
''' | ''' | ||
Група | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№''' | |||
|'''Група''' | |||
| '''Дисципліна''' | |||
|'''Викладач''' | |||
|'''Ауд.''' | |||
|'''День і час відпрацювання''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|1Маг | |||
| Біоетика та біобезпека | |||
|Качинська Т. В | |||
| Корпус 6, ауд. 209 | |||
| Середа 16.30 – 17.30 | |||
|- | |||
|2 | |||
| ЛД-32 | |||
|Діагностика проблем спадковості та репродукції | |||
| Гайдучик П. Д., Мілінчук Л. П./Поручинський А. І., Мілінчук Л. П. | |||
| П’ятниця 15.30 – 16.30 | |||
|3 | |||
|3ЛД | |||
|Лабораторна діагностика гормональних порушень | |||
|Поручинський А. І., Мілінчук Л. П. | |||
|Корпус 6, ауд. 209 | |||
| Середа 15.30 – 16.30 | |||
|- | |||
|4 | |||
| 3БЗЛ | |||
|Основи здоров`я та методика його навчання | |||
| Дмитроца О. Р. | |||
| Корпус 6, ауд. 209 | |||
| П’ятниця 16.30 – 17.30 | |||
|- | |||
|} | |||