trusted
2188
редагувань
Рядок 304: | Рядок 304: | ||
| С – 7 | | С – 7 | ||
| Вівторок 15.00 – 16.00 | | Вівторок 15.00 – 16.00 | ||
|- | |||
|7 | |||
|3Біо, БЗЛ | |3Біо, БЗЛ | ||
|Молекулярна біологія | |Молекулярна біологія | ||
Рядок 310: | Рядок 312: | ||
|П’ятниця 13.00 – 14.00 | |П’ятниця 13.00 – 14.00 | ||
|- | |- | ||
|8 | |8 | ||
|1ЛД | |1ЛД | ||
Рядок 318: | Рядок 319: | ||
|П’ятниця 14.00 – 15.00 | |П’ятниця 14.00 – 15.00 | ||
|- | |- | ||
| | |9 | ||
|Біо | |Біо | ||
| Фізіологія, гігієна та охорона праці | | Фізіологія, гігієна та охорона праці | ||
Рядок 325: | Рядок 326: | ||
|П’ятниця 15.00 – 16.00 | |П’ятниця 15.00 – 16.00 | ||
|- | |- | ||
| | |10 | ||
|Магістри 2 курс | |Магістри 2 курс | ||
| Математичне моделювання в біології та медицині | | Математичне моделювання в біології та медицині | ||
Рядок 332: | Рядок 333: | ||
| П’ятниця 13:00–140 | | П’ятниця 13:00–140 | ||
|- | |- | ||
| | |11 | ||
| | | | ||
|Фізіологічні основи фізичного та психічного здоров’я | |Фізіологічні основи фізичного та психічного здоров’я |