trusted
2188
редагувань
Рядок 255: | Рядок 255: | ||
*<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Панкевич В.З..)'''''</big> | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Панкевич В.З..)'''''</big> | ||
''' | ''' | ||
Група | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№''' | |||
|'''Група''' | |||
|'''Дисципліна''' | |||
|'''Викладач''' | |||
|'''Ауд.''' | |||
|'''День і час відпрацювання''' | |||
|- | |||
|1 | |||
| 1БЗЛ+ПН | |||
| Безпека життєдіяльності з основами охорони праці | |||
| Мотузюк О. П. | |||
| С – 7 / | |||
| Понеділк 13.00 – 14.00 | |||
|- | |||
|2 | |||
|3 Біо,ЛД | |||
| Біофізика | |||
| Абрамчук О. М. | |||
| С – 7 | |||
| Понеділок 14.00 – 15.00 | |||
|- | |||
|3 | |||
| Фарм-15 | |||
|Сучасні проблеми молекулярної біології | |||
| Абрамчук О. М. | |||
| С – 7 | |||
| Понеділок 15.00 – 16.00 | |||
|- | |||
|4 | |||
|1Біо,ЛД | |||
| Вступ до фаху з основами охорони праці''' | |||
| Мотузюк О. П. | |||
| С – 7 | |||
| Вівторок 13.00 – 14.00 | |||
|- | |||
|5 | |||
|ЛД-32 | |||
| Лабораторна справа | |||
| Мотузюк О. П. | |||
| С – 7 | |||
| Вівторок 14.00 – 15.00 | |||
|- | |||
|6 | |||
|Мед-18 | |||
| Медична та біологічна фізика | |||
| Абрамчук О. М. | |||
| С – 7 | |||
| Вівторок 15.00 – 16.00 | |||
|3Біо, БЗЛ | |||
|Молекулярна біологія | |||
|Абрамчук О. М. | |||
| С – 7 | |||
|П’ятниця 13.00 – 14.00 | |||
|- | |||
|7 | |||
|8 | |||
|1ЛД | |||
|Основи лабораторної справи | |||
| Мотузюк О. П. | |||
| С – 7 | |||
|П’ятниця 14.00 – 15.00 | |||
|- | |||
|8 | |||
|Біо | |||
| Фізіологія, гігієна та охорона праці | |||
| Мотузюк О. П. | |||
| С – 7 | |||
|П’ятниця 15.00 – 16.00 | |||
|- | |||
|9 | |||
|Магістри 2 курс | |||
| Математичне моделювання в біології та медицині | |||
| Кузнєцов І. П. | |||
| 706 | |||
| П’ятниця 13:00–140 | |||
|- | |||
|10 | |||
| | |||
|Фізіологічні основи фізичного та психічного здоров’я | |||
|Дмитроца О. Р. | |||
| 706 | |||
| Вівторок 11:00–12:00 | |||
|- | |||
|} |