Корольчук Ольга Леонідівна

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Корольчук.jpg

Посада: старший викладач кафедри музично-практичної підготовки факультету мистецтв.

Бібліографічна довідка:

Народилась 20 липня 1977 р. в м. Луцьку. Навчалась у ЗОШ № 3 м.Луцька та дитячій музичній школі № 1 за фахом фортепіано. В 1992 р. була зарахована до Луцького державного музичного училища на диригентсько-хоровий відділ, яке закінчила з відзнакою у 1996 р. У цьому році вступила у Львівську державну музичну академію ім. М.В. Лисенка, яку закінчила у 2001 р. за спеціальністю „Музичне мистецтво, хорове диригування” та здобула кваліфікацію диригента хору, артиста хору, викладача. Навчаючись розпочала педагогічну діяльність як викладач Луцької ДМШ № 2. З 2002 року по 2007 рік працювала старшим лаборантом кафедри музично-теоретичних дисциплін. З 2008 року по 2016 рік працювала старшим викладачем кафедри історії, теорії мистецтв та виконавства. З 2017 року працюю старшим викладачем кафедри музично-практичної підготовки. З 2014 року здобувач наукового ступеня кандидата мистецтвознавства кафедри культурології і музеєзнавства РДГУ.

Стажування:

  • - 11.11.2013р. по 11.12.2013р. пройшла стажування у Рівненському державному гуманітарному університеті на кафедрі естрадної музики Інституту мистецтв;
  • - 14.03.2016р. по 14.04.2016р. – пройшла стажування у СНУ імені Лесі Українки в рамках науково-практичного семінару ”Проблеми та перспективи розвитку української музичної культури та музичної педагогіки”.

Викладає навчальні дисципліни:

  • «Сольфеджіо на естрадно джазовій основі»;
  • «Естрадний спів»;
  • «Клас естрадного ансамблю»;
  • «Сольний та ансамблевий практикум»;
  • «Естрадний ансамблевий практикум»;
  • «Основи хорового диригування»;
  • «Практикум роботи з естрадним вокальним ансамблем».

Коло наукових інтересів:

Наукові інтереси пов’язані з проблемами дослідження в галузі історії хорового мистецтва. Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства зі спеціальності 26.00.01 – теорія та історія культури «Самодіяльне мистецтво Волині радянського періоду як соціокультурний феномен».

Перелік навчально-методичних, наукових праць:

  • Корольчук О.Л. Самодіяльна хорова культура Волині радянської доби: між ідеологією та традицією Ольга Корольчук// Музикознавчі студії Інституту мистецтв СНУ імені Лесі Українки та НМАУ ім. П.Чайковського: зб. наук. пр.[ред..кол.: В.І.Рожок, В.Т.Посвалюк та ін..; упоряд. О. І. Коменда]. – Луцьк : Східноєвроп. нац. ун-т ім. Лесі Українки, 2014. – Вип.11. - 180 с.
  • Корольчук О.Л. Фестивальна регіональна практика в проблемному ціннісному аспекті сучасної культурної ситуації Ольга Корольчук //Українська культура: минуле, сучасне, шляхи розвитку: зб. наук. пр.:наук. зап. Рівнен. Держ. гуманіст. ун-ту. – Вип. 21 Т.1 /упоряд.В.Г.Виткалов; редкол.: А.Г. Баканурський, С.В.Виткалов, О.М. Гончарова та ін.; наук.-бібліогр. Редагування наукової бібліотеки РДГУ. Рівне: РДГУ, 2015.- С 113-117.

Контакти:

43000

м. Луцьк, вул. Ковельська, 15 (навчальний корпус F),

Тел. (0332) 72-24-99.