trusted
2188
редагувань
Рядок 208: | Рядок 208: | ||
*<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Коржик О. В.)'''''</big> | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Коржик О. В.)'''''</big> | ||
''' | ''' | ||
Група | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|'''№''' | |||
|'''Група''' | |||
|'''Дисципліна''' | |||
|'''Викладач''' | |||
|'''Ауд.''' | |||
|'''День і час відпрацювання''' | |||
|- | |||
|1 | |||
| Біомс32 | |||
| Біокібернетика з основами нейроінформатики | |||
| Кузнєцов І. П | |||
| 701 | |||
| Понеділок 15.00 – 16.00 | |||
|- | |||
|2 | |||
| 1ЛДм/с | |||
| Біомедична інформатика | |||
| Кузнєцов І. П. | |||
| 701 | |||
| Понеділок 16.00 – 17.00 | |||
|- | |||
|3 | |||
| ЛД-52М | |||
| Біологічні основи неврології та психіатрії | |||
| Качинська Т. В. | |||
| 701 | |||
| Середа 15.00 – 16.00 | |||
|- | |||
|4 | |||
|3Біо | |||
| Психофізіологія людини | |||
| Козачук Н. О. | |||
| 701 | |||
|Вівторок,15.00 – 16.00 | |||
|- | |||
|5 | |||
|БЗЛ-М | |||
| Сучасні проблеми спадковості | |||
| Коржик О. В. | |||
|701 | |||
| Вівторок, 16.00 – 17.00 | |||
|- | |||
|} | |||
*<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Панкевич В.З..)'''''</big> | *<big>'''''Відпрацювання пропущених навчальних занять на 2020-2021 н.р. (ст. лаб. Панкевич В.З..)'''''</big> |