trusted
2188
редагувань
Рядок 279: | Рядок 279: | ||
|Викладачі кафедри | |Викладачі кафедри | ||
|Протягом року | |Протягом року | ||
|} | |||
=Графік роботи= | |||
'''''Графік роботи навчально-науково-виробничої лабораторії медико-біологічного моніторингу та громадського здоров’я кафедри фізіології людини і тварини''''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|Понеділок | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|вівторок | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|середа | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|четвер | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|п'ятниця | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -16.15 | |||
|- | |||
|субота | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|- | |||
|неділя | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|} | |||
'''''Графік роботи старшого лаборанта лабораторії медико-біологічного моніторингу та громадського здоров’я кафедри фізіології людини і тварини Білецької Ольги Андріївни (за сумісництвом)''''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|Понеділок | |||
|7.15 - 8.15 | |||
|17.15 -20.15 | |||
|- | |||
|вівторок | |||
|7.15 - 8.15 | |||
|17.15 -20.15 | |||
|- | |||
|середа | |||
|7.15 - 8.15 | |||
|17.15 -20.15 | |||
|- | |||
|четвер | |||
|7.15 - 8.15 | |||
|17.15 -20.15 | |||
|- | |||
|п'ятниця | |||
|7.15 - 8.15 | |||
|17.15 -19.15 | |||
|- | |||
|субота | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|- | |||
|неділя | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|} | |||
'''''Графік роботи старшого лаборанта лабораторії медико-біологічного моніторингу та громадського здоров’я кафедри фізіології людини і тварини Панкевича Володимира Зіновївича(за сумісництвом)''''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|Понеділок | |||
|7.15 - 8.15 | |||
|17.15 -20.15 | |||
|- | |||
|вівторок | |||
|7.15 - 8.15 | |||
|17.15 -20.15 | |||
|- | |||
|середа | |||
|7.15 - 8.15 | |||
|17.15 -20.15 | |||
|- | |||
|четвер | |||
|7.15 - 8.15 | |||
|17.15 -20.15 | |||
|- | |||
|п'ятниця | |||
|7.15 - 8.15 | |||
|17.15 -19.15 | |||
|- | |||
|субота | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|- | |||
|неділя | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|} | |||
''''Графік роботи старшого лаборанта кафедри фізіології людини і тварини Клімович (Бурбан) Лілії Вікторівни'''' | |||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|Понеділок | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|вівторок | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|середа | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|четвер | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -17.15 | |||
|- | |||
|п'ятниця | |||
|8.15 - 12.00 | |||
|12.48 -16.15 | |||
|- | |||
|субота | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|- | |||
|неділя | |||
|colspan=2|вихідний | |||
|} | |} |