trusted
2188
редагувань
Рядок 10: | Рядок 10: | ||
'''План роботи проблемної групи у 2021-2022 навчального року''' | '''План роботи проблемної групи у 2021-2022 навчального року''' | ||
{| border="1" cellpadding="2" | |||
|'''№№ ''' | |||
|'''Напрям роботи, заходи''' | |||
|'''Термін виконання''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Загальні збори проблемної групи | |||
|Жовтень 2021 | |||
|- | |||
|2 | |||
|Обговорення та затвердження напрямків та термінів проведення досліджень | |||
|Жовтень 2021 | |||
|- | |||
|3 | |||
|Робота над науковою літературою за темою дослідження | |||
| Жовтень-грудень 2021 | |||
|- | |||
|4 | |||
|Підготовка курсових, випумкних робіт | |||
|Листопад-грудень 2021 | |||
|- | |||
|5 | |||
| Робота з базою даних, статистичних звітів, проведення власних досліджень | |||
| Листопад-грудень 2021 | |||
|- | |||
|6 | |||
| Обробка експериментальних даних | |||
|Грудень 2021-лютий 2022 | |||
|- | |||
|7 | |||
|Підготовка доповідей та участь в Міжнародній науково-практичних конфереціях | |||
|Березень-квітень 2022 | |||
|- | |||
|8 | |||
|Оформлення курсових, бакалаврских, магістерських робіт | |||
| Квітень 2022 | |||
|- | |||
|9 | |||
|Підготовка матеріалів та участь у XVІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів і аспірантів «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень» | |||
|Травень 2022 | |||
|- | |||
|10 | |||
|Підготовка публікацій за матеріалами досліджень | |||
| Протягом навчального року | |||
|- | |||
|} |