trusted
1285
редагувань
Андрій (обговорення | внесок) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 94: | Рядок 94: | ||
| 2023 рік | | 2023 рік | ||
| Подяка Волинського обласного еколого-натуралістичного центру «за творчу педагогічну діяльність у справі виховання підростаючого покоління, впровадження інноваційних освітніх технологій, науковий підхід до природоохоронної діяльності та популяризацію екологічних знань»[https://wiki.vnu.edu.ua/images/f/f6/Подяка_ВОЄНЦ_Колосоку_2023.jpg] | | Подяка Волинського обласного еколого-натуралістичного центру «за творчу педагогічну діяльність у справі виховання підростаючого покоління, впровадження інноваційних освітніх технологій, науковий підхід до природоохоронної діяльності та популяризацію екологічних знань»[https://wiki.vnu.edu.ua/images/f/f6/Подяка_ВОЄНЦ_Колосоку_2023.jpg] | ||
|- | |||
| 2023 рік | |||
| Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників. Секція: «Тваринництво». Керівник наукової роботи Ройко Ю.І., учениці 11-Б класу Луцького ліцею № 22, з роботою: «Особливості розмноження і утримання Лабідохроміса жовтого (LABIDOCHROMIS CAERULEUS) в декоративній аквакультурі». '''Перше місце''', наказ № 33 від «13» березня 2023 р. URL: https://wiki.vnu.edu.ua/images/1/17/КолосокАМ-2023-03-33n.pdf | |||
|} | |} | ||