trusted
1333
редагування
Андрій (обговорення | внесок) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 64: | Рядок 64: | ||
| 2017 рік | | 2017 рік | ||
| Подяка Волинського обласного еколого-натуралістичного центру «за сприяння у проведенні 2-ої обласної виставки-конкурсу «Аранжування мікроакваріумів-2017»» [https://wiki.vnu.edu.ua/images/1/10/Подяка_ВОЄНЦ_Колоску_А.М._2017.jpg] | | Подяка Волинського обласного еколого-натуралістичного центру «за сприяння у проведенні 2-ої обласної виставки-конкурсу «Аранжування мікроакваріумів-2017»» [https://wiki.vnu.edu.ua/images/1/10/Подяка_ВОЄНЦ_Колоску_А.М._2017.jpg] | ||
|- | |||
| 2017 рік | |||
| Мала академія наук України. ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Волинського відділення МАН України. Секція: економічної теорії та історії економічної думки. Керівник наукової роботи Маркевич А. О., учениці 11 класу КЗ «Луцький НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22-ліцей Луцької міської ради», з роботою: «Соціальна відповідальність бізнесу: проблеми та перспективи». Друге місце, наказ № 72 від 21 лютого 2017 р.[https://wiki.vnu.edu.ua/images/a/a8/Колосок-21-02-2017.pdf] | |||
|- | |- | ||
| 2018 рік | | 2018 рік |