trusted
1782
редагування
Рядок 31: | Рядок 31: | ||
* еколого-натуралістична робота в школі | * еколого-натуралістична робота в школі | ||
* декоративна та наукова акваріумістика | * декоративна та наукова акваріумістика | ||
{| class="wikitable" border="1" | |||
|- | |||
|'''№''' | |||
| '''Форма підвищення кваліфікації''' | |||
| '''Установа, в якій відбувалося підвищення кваліфікації НПП''' | |||
| '''Період проходження підвищення кваліфікації''' | |||
| '''Документ, який підтверджує проходження підвищення кваліфікації''' | |||
|- | |||
|1 | |||
|Підвищення кваліфікації у сфері дистанційного навчання «Базові навички роботи у системі управління навчанням Moodle» | |||
|Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Центр інноваційних технологій та комп'ютерного тестування | |||
|14.09.2015 - 30.09.2015 | |||
|Свідоцтво №338 від 30.09.2015[https://wiki.vnu.edu.ua/images/f/f8/Свідоцтво_Moodle_2015.jpg] | |||
|- | |||
|2 | |||
|Підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва | |||
|Луцький національний технічний університет; кафедра економіки та підприємництва | |||
|05.11.2015 – 05.01.2016 | |||
|Сертифікат №52 від 05.01.2016 р.[https://wiki.vnu.edu.ua/images/0/08/Стажування_ЛНТУ_економіка.jpg] | |||
|- | |||
|3 | |||
|Підвищення кваліфікації (стажування) без відриву від виробництва | |||
|Луцький національний технічний університет; кафедра менеджменту | |||
|03.01.2018– 03.07.2018 | |||
|Свідоцтво 18СПВ №000027 від 03.07.2018 р.[https://wiki.vnu.edu.ua/images/1/1e/Стажування_ЛНТУ_менеджмент.jpg] | |||
|- | |||
|4 | |||
|Підвищення кваліфікації на науково-методичному семінарі «Сучасні стратегії та інноваційні моделі надання соціальних послуг» | |||
|Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки; кафедра соціальної роботи та педагогіки вищої школи | |||
|25.09.2020- 09.10.2020 | |||
|Сертифікат №19 серія н/с; наказ № 26-к/а від 24 вересня 2020 р.(60 год.). [https://wiki.vnu.edu.ua/images/a/ac/Соціальні_послуги_2020.jpg] | |||
|- | |||
|5 | |||
|Підвищення кваліфікації за програмою V Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми педагогічної освіти: європейський і національний вимір» | |||
|Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки; кафедра соціальної роботи та педагогіки вищої школи | |||
|12.10.2020-15.10.2020 | |||
|Сертифікат №74 від 15.10.2020 р.(36 год.)[https://wiki.vnu.edu.ua/images/3/33/Сертифікат_2020_Конф_пед.jpg] | |||
|- | |||
|6 | |||
|Підвищення кваліфікації на науково-методичному семінарі «Реформування вищої освіти: європейські орієнтири та вітчизняні реалії» | |||
|Волинський національний університет імені Лесі Українки; кафедра соціальної роботи та педагогіки вищої школи | |||
|17.05.2021-28.05.2021 | |||
|Сертифікат № 065 серія н/с наказ №13 «К/А» від 5 травня 2021 р.(60 год.)[https://wiki.vnu.edu.ua/images/a/ab/Реформування_вищої_освіти_2021.jpg] | |||
|- | |||
|7 | |||
|Підвищення кваліфікації за програмою Міжнародної науково-практичної конференції «Трансформація національної та регіональної моделей економічного розвитку та законодавства в умовах глобальних викликів» | |||
|Волинський національний університет імені Лесі Українки; кафедра економіки та природокористування | |||
|04.06.2021-08.06.2021 | |||
|Сертифікат UA-SK # 2021-37 (0.75 credit, ECTS)[https://wiki.vnu.edu.ua/images/d/df/Сертифікат_ІЕЕЕД_2021.jpg] | |||
|- | |||
|8 | |||
|Підвищення кваліфікації на науково-методичному семінарі «Сучасні стратегії та інноваційні моделі надання соціальних послуг» | |||
|Волинський національний університет імені Лесі Українки; кафедра соціальної роботи та педагогіки вищої школи | |||
|24.09.2021-08.10.2021 | |||
|Сертифікат № 615 серія с/21; наказ № 26-к/а від 24 вересня 2020 р.(60 год.)[https://wiki.vnu.edu.ua/images/e/ec/Соціальні_послуги_2021.jpg] | |||
|- | |||
|9 | |||
|Підвищення кваліфікації за напрямом «Розвиток професійних компетентностей» | |||
|Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти. Найменування програми «Програма підвищення кваліфікації педагогічних кадрів закладів позашкільної освіти (керівників гуртків закладів позашкільної освіти без визначення напряму)» | |||
|28.02.2022-25.03.2022 | |||
|Свідоцтво АС 021139699 № 02341-22 від 25.03.2022 р. (120 год. / 4 кр. ЄКТС)[https://wiki.vnu.edu.ua/images/a/ae/ВІППО_2022.jpg] | |||
|- | |||
|10 | |||
|Підвищення кваліфікації на семінарі «Електронне навчання: організація навчального процесу» | |||
|Волинський національний університет імені Лесі Українки; інформаційно-консультаційний цент «Консул» факультету міжнародних відносин | |||
|09.02.2022- 23.02.2022 | |||
|Сертифікат; наказ № 3 «К/А» від 9.02.2022 р. (30 год.)[https://wiki.vnu.edu.ua/images/3/3c/Офіс_365_2022.jpg] | |||
|- | |||
|11 | |||
|Підвищення кваліфікації на науково-методичному семінарі «Сучасні стратегії та інноваційні моделі надання соціальних послуг» | |||
|Волинський національний університет імені Лесі Українки; кафедра соціальної роботи та педагогіки вищої школи | |||
|23.09.2022-07.10.2022 | |||
|Сертифікат серія АС №120-267; наказ № 26-к/а від 24 вересня 2020 р. (60 год.)[https://wiki.vnu.edu.ua/images/7/7e/Соціальні_послуги_2022.jpg] | |||
|- | |||
== ГРОМАДСЬКА АКТИВНІСТЬ == | == ГРОМАДСЬКА АКТИВНІСТЬ == |