trusted
1323
редагування
Андрій (обговорення | внесок) |
Андрій (обговорення | внесок) |
||
Рядок 227: | Рядок 227: | ||
|22.05.2023 - 12.06.2023 | |22.05.2023 - 12.06.2023 | ||
|Сертифікат №83 від 12.06.2023 АС-2023-5233 (30 год., 1 кредит ECTS) [https://wiki.vnu.edu.ua/images/e/e5/Moodle2023.jpg] | |Сертифікат №83 від 12.06.2023 АС-2023-5233 (30 год., 1 кредит ECTS) [https://wiki.vnu.edu.ua/images/e/e5/Moodle2023.jpg] | ||
|- | |||
|15 | |||
|Підвищення кваліфікації (стажування) в Департаменті соціальної політики Луцької міської ради | |||
|Департамент соціальної та ветеранської політики Луцької міської ради | |||
|13.11.2023 - 11.02.2024 | |||
|Довідка № 11.2-9/1544/2024 від 13.02.2024 (180 год., 6 кредитів ECTS) [https://wiki.vnu.edu.ua/images/8/82/Довідка_ДСВПЛМР.jpg] | |||
|} | |} | ||