Відмінності між версіями «Графік консультацій викладачів кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук на І семестр 2020-2021 н.р.»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Не показані 24 проміжні версії цього користувача) | |||
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
'''«Затверджено»''' <br /> | |||
на засіданні кафедри [[ботаніки і методики викладання природничих наук]] | |||
<br /> | |||
'''ПРОТОКОЛ № 3''' | |||
від '''28 вересня 2020 року'''<br /> | |||
завідувач кафедри ботаніки і <br /> | |||
методики викладання природничих наук '''доц. Зінченко М.О.''' | |||
{| class="wikitable" border="1" | {| class="wikitable" border="1" | ||
|- | |- | ||
Рядок 17: | Рядок 28: | ||
| 717, 717 а | | 717, 717 а | ||
|- | |- | ||
| | | Зінченко Марія Олександрівна | ||
| Генетика | | Генетика | ||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | ||
Рядок 38: | Рядок 49: | ||
| 2Бі+ЛДБім | | 2Бі+ЛДБім | ||
| 1 т. – 11 т. | | 1 т. – 11 т. | ||
| Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | | Понеділок, 12.00 – 14.00; | ||
Четвер. 14.00 – 17.00 | |||
| 717, 721 | | 717, 721 | ||
|- | |- | ||
Рядок 46: | Рядок 58: | ||
| 2Біо+ПН | | 2Біо+ПН | ||
| 1 т. – 11 т. | | 1 т. – 11 т. | ||
| Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | | Понеділок, 12.00 – 14.00; | ||
Четвер. 14.00 – 17.00 | |||
| 717, 721 | | 717, 721 | ||
|- | |- | ||
Рядок 54: | Рядок 67: | ||
| БЗЛ-22О | | БЗЛ-22О | ||
| 1 т. – 11 т. | | 1 т. – 11 т. | ||
| Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | | Понеділок, 12.00 – 14.00; | ||
Четвер. 14.00 – 17.00 | |||
| 717, 721 | | 717, 721 | ||
|- | |- | ||
Рядок 62: | Рядок 76: | ||
| ПН-25О* | | ПН-25О* | ||
| 1 т. – 11 т. | | 1 т. – 11 т. | ||
| Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | | Понеділок, 12.00 – 14.00; | ||
Четвер. 14.00 – 17.00 | |||
| 717, 721 | | 717, 721 | ||
|- | |- | ||
Рядок 70: | Рядок 85: | ||
| ПН-24 Оз | | ПН-24 Оз | ||
| 1 т. – 11 т. | | 1 т. – 11 т. | ||
| Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | | Понеділок, 12.00 – 14.00; | ||
Четвер. 14.00 – 17.00 | |||
| 717, 721 | | 717, 721 | ||
|- | |- | ||
Рядок 78: | Рядок 94: | ||
| ЛГ-14 | | ЛГ-14 | ||
| 1 т. – 11 т. | | 1 т. – 11 т. | ||
| Понеділок, 12.00 – 14.00; Четвер. 14.00 – 17.00 | | Понеділок, 12.00 – 14.00; | ||
Четвер. 14.00 – 17.00 | |||
| 717, 721 | |||
|- | |||
| Волгін Сергій Олександрович | |||
| Основи наукових досліджень | |||
| Біологія, 2017 (бакалавр, денна) | |||
| Біо-31 | |||
| 1 т. – 11 т. | |||
| Вівторок, 10.00 – 14.00 | |||
| 717, 721 | | 717, 721 | ||
|- | |- | ||
| Волгін Сергій Олександрович | | Волгін Сергій Олександрович | ||
| | | Основи наукових досліджень | ||
| Біологія | | Біологія, 2017 (бакалавр, заочна) | ||
| | | Біо-21з | ||
| 1 т. – 11 т. | | 1 т. – 11 т. | ||
| | | Вівторок, 10.00 – 14.00 | ||
| 717, 721 | | 717, 721 | ||
|- | |||
| Коцун Лариса Олександрівна | |||
| Методика позашкільної роботи з | |||
біології та природознавства | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | |||
| БЗЛ-72МОз | |||
| 1 т. – 11 т. | |||
| Понеділок, 14.00 – 17.00 | |||
Середа, 14.00 – 17.00 | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Коцун Лариса Олександрівна | |||
| Синантропні зміни флори та фітоіндекація | |||
| Біологія, 2017 (магістр, денна) | |||
| Біо-61МБот | |||
| 1 т. – 7 т. | |||
| Вівторок,17.00 – 18.00 | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Теорія та методика навчання біології у старшій школі | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 (магістр, денна) | |||
| БЗЛ-53ОМ | |||
| 1 т. – 5 т. | |||
| Понеділок, 12.00 – 14.00 | |||
| 717а, 720 | |||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Теорія та методика навчання біології у старшій школі | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 (магістр, заочна) | |||
| БЗЛ-61ОМз | |||
| 6 т.- 14 т. | |||
| Понеділок, 12.00 – 14.00 | |||
| 717а, 720 | |||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Теорія та методика навчання біології | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | |||
| БЗЛ-72МОз | |||
| 1 т. – 11 т. | |||
| П’ятниця, 11.00 – 13.00 | |||
| 717а, 720 | |||
|- | |||
| Іванців Оксана Ярославівна | |||
| Педагогіка і методика навчання біології в закладах освіти | |||
| Біологія, 2017 (бакалавр, заочна) | |||
| Біо-31 | |||
| 1 т. – 5 т. | |||
| Середа, 12.00 – 14.00 | |||
| 717а, 720 | |||
|- | |||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | |||
| Географія рослин | |||
| БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | |||
| 5Біоз+БЗЛз | |||
| 1 т. – 10 т. | |||
| П'ятниця, 10.00 – 11.30 | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | |||
| Лікарські рослини | |||
| Біологія, 2020 (магістр, денна) | |||
| Біо-51М | |||
| 2 т. – 13 т. | |||
| Вівторок, 18.00 – 19.00 | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | |||
| Фітоценологія | |||
| БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | |||
| 5Біоз+БЗЛз | |||
| 1 т. – 10 т. | |||
| Вівторок, 15.00 – 16.30 | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Кузьмішина Ірина Іванівна | |||
| Флористика і гербарна справа | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | |||
| БЗЛ-72МОз | |||
| 2 т. – 13 т. | |||
| Четвер, 13.30 – 15.00 | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Фіщук Оксана Сергіївна | |||
| Методика навчання природничих наук | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | |||
| БЗЛ-33О | |||
| 8 т. – 15 т. | |||
| Вівторок, 8.30-17.00 | |||
| 717, 717а | |||
|- | |||
| Фіщук Оксана Сергіївна | |||
| Шкільна навчально-дослідна ділянка | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | |||
| БЗЛ-33Оз | |||
| 8 т. – 9 т. | |||
| Четвер, 8.30-17.00 | |||
| 717, 717а | |||
|- | |||
| Фіщук Оксана Сергіївна | |||
| Шкільна навчально-дослідна ділянка | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | |||
| БЗЛ-22О | |||
| 1 т. – 9т. | |||
| Четвер, 8.30-17.00 | |||
| 717, 717а | |||
|- | |||
| Машевська Алла Степанівна | |||
| Методика навчання природничих наук | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | |||
| БЗЛ-33Оз | |||
| 7т. – 9т. | |||
| Четвер, 15.00 – 16.00 | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Голуб Валентина Олександрівна | |||
| Фізіологія та біохімія рослин | |||
| БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | |||
| 3БЗЛз+Біоз | |||
| 1 т. – 10 т. | |||
| Середа, 10.00 – 12.00 | |||
| 715, 717а | |||
|- | |||
| Голуб Валентина Олександрівна | |||
| Фізіологія та біохімія рослин | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | |||
| БЗЛ-33Оз* | |||
| 1 т. – 10 т. | |||
| Середа, 10.00 – 12.00 | |||
| 715, 717а | |||
|- | |||
| Голуб Валентина Олександрівна | |||
| Великий практикум з ботаніки | |||
| БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | |||
| 5Біоз+БЗЛз | |||
| 1 т. – 10 т. | |||
| Середа, 13.00 – 14.00 | |||
| 715, 717а | |||
|- | |||
| Голуб Валентина Олександрівна | |||
| Радіоекологія фітоценозів | |||
| Біологія, 2017 (магістр, денна) | |||
| Біо-61МБот | |||
| 1 т. – 10 т. | |||
| Середа, 14.00 – 15.00 | |||
| 715, 717а | |||
|- | |||
| Голуб Валентина Олександрівна | |||
| Фізіологія рослин | |||
| Лісове господарство, м/с 2020 (бакалавр, заочна) | |||
| ЛГм/с-12з | |||
| 1 т. – 10 т. | |||
| Середа, 12.00 – 13.00 | |||
| 715, 717а | |||
|- | |||
| Коцун Борис Борисович | |||
| Природознавство та методика його навчання | |||
| Середня освіта (Природничі науки), м/с 2019 | |||
| ПНм/с-24Оз | |||
| 5 т. – 6 т. | |||
| Понеділок, 16.00 – 18.00 | |||
Четвер, 16.00 – 18.00 | |||
Субота, 15.00 – 17.00 | |||
| 717 | |||
|- | |||
| Ягенська Галина Василівна | |||
| Навчально-педагогічна практика з теорії та метод навчання біології, продознавства та здоров'я людини | |||
| Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | |||
| БЗЛ-72МОз | |||
| | |||
| | |||
| 715, 717а | |||
|} | |} |
Поточна версія на 17:49, 28 жовтня 2020
«Затверджено»
на засіданні кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук
ПРОТОКОЛ № 3
від 28 вересня 2020 року
завідувач кафедри ботаніки і
методики викладання природничих наук доц. Зінченко М.О.
Прізвище, ім’я, по-батькові | Предмет | Спеціальність | Академ. група | Тижні | День тижня, години | Аудиторія |
---|---|---|---|---|---|---|
Зінченко Марія Олександрівна | Генетика | БІОЛОГИ (ДЕННА) | 3БіоОБіо | 1 т. – 7 т. | П’ятниця, 10 00 – 13.00 | 717, 717 а |
Зінченко Марія Олександрівна | Генетика | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | БЗЛ-33О* | 1 т. – 7 т | П’ятниця, 10 00 – 13.00 | 717, 717 а |
Зінченко Марія Олександрівна | Генетика | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛ-33Оз* | 1 т. – 7 т | П’ятниця, 10 00 – 13.00 | 717, 717 а |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | 2Бі+ЛДБім | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00;
Четвер. 14.00 – 17.00 |
717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | БІОЛОГИ (ДЕННА) | 2Біо+ПН | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00;
Четвер. 14.00 – 17.00 |
717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | БЗЛ-22О | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00;
Четвер. 14.00 – 17.00 |
717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Середня освіта (Природничі науки), 2018 (бакалавр, денна) | ПН-25О* | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00;
Четвер. 14.00 – 17.00 |
717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Середня освіта, м/с (Природничі науки), 2019, (бакалавр, заочна) | ПН-24 Оз | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00;
Четвер. 14.00 – 17.00 |
717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Ботаніка | Лісове господарство, 2020 (бакалавр, денна) | ЛГ-14 | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00;
Четвер. 14.00 – 17.00 |
717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Основи наукових досліджень | Біологія, 2017 (бакалавр, денна) | Біо-31 | 1 т. – 11 т. | Вівторок, 10.00 – 14.00 | 717, 721 |
Волгін Сергій Олександрович | Основи наукових досліджень | Біологія, 2017 (бакалавр, заочна) | Біо-21з | 1 т. – 11 т. | Вівторок, 10.00 – 14.00 | 717, 721 |
Коцун Лариса Олександрівна | Методика позашкільної роботи з
біології та природознавства |
Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | БЗЛ-72МОз | 1 т. – 11 т. | Понеділок, 14.00 – 17.00
Середа, 14.00 – 17.00 |
717 |
Коцун Лариса Олександрівна | Синантропні зміни флори та фітоіндекація | Біологія, 2017 (магістр, денна) | Біо-61МБот | 1 т. – 7 т. | Вівторок,17.00 – 18.00 | 717 |
Іванців Оксана Ярославівна | Теорія та методика навчання біології у старшій школі | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 (магістр, денна) | БЗЛ-53ОМ | 1 т. – 5 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00 | 717а, 720 |
Іванців Оксана Ярославівна | Теорія та методика навчання біології у старшій школі | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2020 (магістр, заочна) | БЗЛ-61ОМз | 6 т.- 14 т. | Понеділок, 12.00 – 14.00 | 717а, 720 |
Іванців Оксана Ярославівна | Теорія та методика навчання біології | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | БЗЛ-72МОз | 1 т. – 11 т. | П’ятниця, 11.00 – 13.00 | 717а, 720 |
Іванців Оксана Ярославівна | Педагогіка і методика навчання біології в закладах освіти | Біологія, 2017 (бакалавр, заочна) | Біо-31 | 1 т. – 5 т. | Середа, 12.00 – 14.00 | 717а, 720 |
Кузьмішина Ірина Іванівна | Географія рослин | БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | 5Біоз+БЗЛз | 1 т. – 10 т. | П'ятниця, 10.00 – 11.30 | 717 |
Кузьмішина Ірина Іванівна | Лікарські рослини | Біологія, 2020 (магістр, денна) | Біо-51М | 2 т. – 13 т. | Вівторок, 18.00 – 19.00 | 717 |
Кузьмішина Ірина Іванівна | Фітоценологія | БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | 5Біоз+БЗЛз | 1 т. – 10 т. | Вівторок, 15.00 – 16.30 | 717 |
Кузьмішина Ірина Іванівна | Флористика і гербарна справа | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | БЗЛ-72МОз | 2 т. – 13 т. | Четвер, 13.30 – 15.00 | 717 |
Фіщук Оксана Сергіївна | Методика навчання природничих наук | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | БЗЛ-33О | 8 т. – 15 т. | Вівторок, 8.30-17.00 | 717, 717а |
Фіщук Оксана Сергіївна | Шкільна навчально-дослідна ділянка | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛ-33Оз | 8 т. – 9 т. | Четвер, 8.30-17.00 | 717, 717а |
Фіщук Оксана Сергіївна | Шкільна навчально-дослідна ділянка | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, денна) | БЗЛ-22О | 1 т. – 9т. | Четвер, 8.30-17.00 | 717, 717а |
Машевська Алла Степанівна | Методика навчання природничих наук | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛ-33Оз | 7т. – 9т. | Четвер, 15.00 – 16.00 | 717 |
Голуб Валентина Олександрівна | Фізіологія та біохімія рослин | БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | 3БЗЛз+Біоз | 1 т. – 10 т. | Середа, 10.00 – 12.00 | 715, 717а |
Голуб Валентина Олександрівна | Фізіологія та біохімія рослин | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2018 (бакалавр, заочна) | БЗЛ-33Оз* | 1 т. – 10 т. | Середа, 10.00 – 12.00 | 715, 717а |
Голуб Валентина Олександрівна | Великий практикум з ботаніки | БІОЛОГИ (ЗАОЧНА) | 5Біоз+БЗЛз | 1 т. – 10 т. | Середа, 13.00 – 14.00 | 715, 717а |
Голуб Валентина Олександрівна | Радіоекологія фітоценозів | Біологія, 2017 (магістр, денна) | Біо-61МБот | 1 т. – 10 т. | Середа, 14.00 – 15.00 | 715, 717а |
Голуб Валентина Олександрівна | Фізіологія рослин | Лісове господарство, м/с 2020 (бакалавр, заочна) | ЛГм/с-12з | 1 т. – 10 т. | Середа, 12.00 – 13.00 | 715, 717а |
Коцун Борис Борисович | Природознавство та методика його навчання | Середня освіта (Природничі науки), м/с 2019 | ПНм/с-24Оз | 5 т. – 6 т. | Понеділок, 16.00 – 18.00
Четвер, 16.00 – 18.00 Субота, 15.00 – 17.00 |
717 |
Ягенська Галина Василівна | Навчально-педагогічна практика з теорії та метод навчання біології, продознавства та здоров'я людини | Середня освіта (Біологія та здоров`я людини), 2019 (магістр, заочна) | БЗЛ-72МОз | 715, 717а |