Відмінності між версіями «План роботи навчально-наукової лабораторії гістології та морфогенезу на 2023-2024 навчальний рік»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Створена сторінка: '''"ЗАТВЕРДЖЕНО"'''<br> на засіданні кафедри гістології та медичної біології<br> протокол '''№ 2 від 15 вересня 2023 року'''<br> завідувач кафедри гістології та медичної біології Ярослав СТЕПАНЮК<br> {| class="wikitable" border="1" |- |bgc...) |
|||
Рядок 12: | Рядок 12: | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=#F08080|1. | |bgcolor=#F08080|1. | ||
|bgcolor=#FFDAB9| Оформлення плану роботи навчально-наукової лабораторії. | |bgcolor=#FFDAB9| Оформлення плану роботи навчально-наукової лабораторії гістології та морфогенезу. | ||
|bgcolor=#FFFFF0| Вересень 2023 р. | |bgcolor=#FFFFF0| Вересень 2023 р. | ||
|bgcolor=#FFFFFF| | |bgcolor=#FFFFFF| | ||
Рядок 25: | Рядок 25: | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=#F08080|3. | |bgcolor=#F08080|3. | ||
|bgcolor=#FFDAB9|Проведення інструктажу з техніки безпеки. | |bgcolor=#FFDAB9|Проведення первинного, вторинного чи повторного інструктажу з техніки безпеки. | ||
|bgcolor=#FFFFF0|Вересень 2023 року | |bgcolor=#FFFFF0|Вересень 2023 року | ||
|bgcolor=#FFFFFF| | |bgcolor=#FFFFFF| | ||
Рядок 107: | Рядок 107: | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=#F08080|14. | |bgcolor=#F08080|14. | ||
|bgcolor=#FFDAB9|Проведення консультацій для студентів та аспіратів, які займаються науковою роботою при лабораторії. | |||
|bgcolor=#FFFFF0|Протягом року | |||
|bgcolor=#FFFFFF|проф. Степанюк Я. В. | |||
|- | |||
|bgcolor=#F08080|15. | |||
|bgcolor=#FFDAB9|Здійснення необхідних заходів з охорони праці, безпеки життєдіяльності під час лабораторних занять в лабораторії та підтриманя належного санітарно-гігієнічного стану лабораторії. | |||
|bgcolor=#FFFFF0|Протягом року | |||
|bgcolor=#FFFFFF|ст. лаб. Миронець М. Ю. | |||
|- | |||
|bgcolor=#F08080|16. | |||
|bgcolor=#FFDAB9|Проведення інвентаризації всіх матеріальних цінностей лабораторії. | |bgcolor=#FFDAB9|Проведення інвентаризації всіх матеріальних цінностей лабораторії. | ||
|bgcolor=#FFFFF0|Травень 2024 р. | |bgcolor=#FFFFF0|Травень 2024 р. | ||
|bgcolor=#FFFFFF|ст. лаб. Миронець М. Ю. | |bgcolor=#FFFFFF|ст. лаб. Миронець М. Ю. | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=#F08080| | |bgcolor=#F08080|17. | ||
|bgcolor=#FFDAB9|Проведення роботи зі списання | |bgcolor=#FFDAB9|Проведення роботи зі списання застарілого інвентарю, обладнання та розхідних матеріалів. | ||
|bgcolor=#FFFFF0|Травень 2024 р. | |bgcolor=#FFFFF0|Травень 2024 р. | ||
|bgcolor=#FFFFFF|ст. лаб. Миронець М. Ю. | |bgcolor=#FFFFFF|ст. лаб. Миронець М. Ю. | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=#F08080| | |bgcolor=#F08080|18. | ||
|bgcolor=#FFDAB9|Закупівля реактивів та гістологічного обладнання. | |bgcolor=#FFDAB9|Закупівля реактивів та гістологічного обладнання. | ||
|bgcolor=#FFFFF0|Протягом року | |bgcolor=#FFFFF0|Протягом року |
Версія за 12:32, 26 вересня 2023
"ЗАТВЕРДЖЕНО"
на засіданні кафедри гістології та медичної біології
протокол № 2 від 15 вересня 2023 року
завідувач кафедри гістології та медичної біології Ярослав СТЕПАНЮК
№ п/п | Зміст роботи | Термін виконання | Виконавці |
1. | Оформлення плану роботи навчально-наукової лабораторії гістології та морфогенезу. | Вересень 2023 р. |
|
2. | Розробка графіка роботи лабораторії та відпрацювання пропущених студентами занять з освітніх компонентів, викладання яких забезпечує кафедра. | Протягом року | ст. лаб. Миронець М. Ю. |
3. | Проведення первинного, вторинного чи повторного інструктажу з техніки безпеки. | Вересень 2023 року |
|
4. | Виготовлення навчальних гістологічних препаратів для використання під час лабораторних робіт. | Протягом року |
|
5. | Виготовлення наукових гістологічних препаратів для наукових досліджень. | Протягом року |
|
6. | Забезпечення проведення лабораторних робіт з освітніх компонент:
|
Протягом року |
|
7. | Виконання наукового проєкту Морфогенез органа нюху хребетних 0120U101676. | Протягом року | проф. Степанюк Я. В. |
8. | Виконання наукового проєкту Еволюційно-морфологічні аспекти мінливості онтогенезу і різноманіття життєвих форм хребетних 0106U000268. | Протягом року |
|
9. | Виконання дисертаційного дослідження Особливості цитоархітектоніки нюхових цибулин людини 0122U201549 аспірантки першого року навчання Покотило О. О. | Протягом року |
|
10. | Участь у конкурсі наукових фотографій в Україні від Wikimedia Commons. | Вересень 2023 р. | проф. Степанюк Я. В., члени гістологічного гуртка |
11. | Робота наукового студентського гістологічного гуртка. | Протягом року | проф. Степанюк Я. В., члени гістологічного гуртка |
12. | Проведення майстер класів «Мікроскопічна техніка. Методи виготовлення гістологічних препаратів. Використання спеціалізованих морфометричних програм». | Протягом року |
|
13. | Проведення морфометричних досліджень. | Протягом року |
|
14. | Проведення консультацій для студентів та аспіратів, які займаються науковою роботою при лабораторії. | Протягом року | проф. Степанюк Я. В. |
15. | Здійснення необхідних заходів з охорони праці, безпеки життєдіяльності під час лабораторних занять в лабораторії та підтриманя належного санітарно-гігієнічного стану лабораторії. | Протягом року | ст. лаб. Миронець М. Ю. |
16. | Проведення інвентаризації всіх матеріальних цінностей лабораторії. | Травень 2024 р. | ст. лаб. Миронець М. Ю. |
17. | Проведення роботи зі списання застарілого інвентарю, обладнання та розхідних матеріалів. | Травень 2024 р. | ст. лаб. Миронець М. Ю. |
18. | Закупівля реактивів та гістологічного обладнання. | Протягом року |
|