Відмінності між версіями «Єлісєєва Людмила Володимирівна»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 70: | Рядок 70: | ||
|- | |- | ||
! colspan=2 | Основні досягнення | ! colspan=2 | Основні досягнення | ||
|- | |||
| 2021-2022 роки | |||
| Стипендіат державної іменної стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні | |||
|- | |||
| 2021 рік | |||
| Отримано вчене звання професора кафедри економіки та природокористування | |||
|- | |||
| 2020 рік | |||
| Захист докторської дисертації на тему: «Соціальний капітал як інститут економічного розвитку» за спеціальністю 08.00.01 – економічна теорія та історія економічної думки в ДУ «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України» | |||
|- | |- | ||
| 2014-2019 роки | | 2014-2019 роки |