Відмінності між версіями «Єлісєєва Людмила Володимирівна»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 276: | Рядок 276: | ||
! colspan=2 | Нагороди | ! colspan=2 | Нагороди | ||
|- | |- | ||
| | | 2022 рік | ||
| Подяка Міністерства освіти і науки України | | Подяка Управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації | ||
|- | |||
| 2021 рік | |||
| Грамота Міністерства освіти і науки України | |||
|- | |||
| 2021 рік | |||
| Грамота Національного центру Малої академії наук України | |||
|- | |||
| 2021 рік | |||
| Подяка Управління освіти та Волинської обласної адміністрації | |||
|- | |||
| 2020 рік | |||
| Подяка ректора ВНУ імені Лесі Українки | |||
|- | |- | ||
| 2018 р. | | 2018 р. |