Відмінності між версіями «Інноваційні технології при вивченні рослин у шкільному курсі біології»
Рядок 31: | Рядок 31: | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
| | | Продовження роботи над науковим дослідженням магістрами 2 курсу. <br /> | ||
Оформлення результатів дослідження. <br /> | |||
Вибір тем дослідження магістрами 1 курсу | |||
| Вересень, 2020 | | Вересень, 2020 | ||
|- | |- | ||
Рядок 47: | Рядок 49: | ||
|- | |- | ||
| 6 | | 6 | ||
| Оформлення наукової роботи магістрами 2 курсу. Проведення експерименту студентами 1 курсу | |||
| Жовтень 2020 | |||
|- | |||
| 7 | |||
| Метод міні-проєктів як важливий мотиваційний чинник у навчанні «Біології » 6 класу. | | Метод міні-проєктів як важливий мотиваційний чинник у навчанні «Біології » 6 класу. | ||
| Ллистопад, 2020 | | Ллистопад, 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | 8 | ||
| Тренінг: організація міні-проєкту «Чорна книга рослин своєї місцевості» | | Тренінг: організація міні-проєкту «Чорна книга рослин своєї місцевості» | ||
| Листопад, 2020 | | Листопад, 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | 9 | ||
| Підготовка наукової роботи до захисту на кафедрі | |||
| Листопад, 2020 | |||
|- | |||
| 10 | |||
| Методичні прийоми використання ситуаційних і компетентністно орієнтованих завдань у навчанні «Біології» 6 класу. | | Методичні прийоми використання ситуаційних і компетентністно орієнтованих завдань у навчанні «Біології» 6 класу. | ||
| Грудень, 2020 | | Грудень, 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | 11 | ||
| Підготовка ситуаційних і компетентністно орієнтованих завдань при вивченні теми «Мікроскопічні гриби, що викликають хвороби рослин» | | Підготовка ситуаційних і компетентністно орієнтованих завдань при вивченні теми «Мікроскопічні гриби, що викликають хвороби рослин» | ||
| Грудень, 2020 | | Грудень, 2020 | ||
|- | |- | ||
| | | 12 | ||
| Захист магістрами 2 курсу наукових робіт | |||
| Грудень, 2020 | |||
|- | |||
| 13 | |||
| Ботанічні екскурсії у процесі формування предметної і ключових компетентностей у навчанні «Біології» 6 класу. | | Ботанічні екскурсії у процесі формування предметної і ключових компетентностей у навчанні «Біології» 6 класу. | ||
Завдання та методика розробки екологічної стежки | Завдання та методика розробки екологічної стежки | ||
| Лютий, 2021 | | Лютий, 2021 | ||
|- | |- | ||
| | | 14 | ||
| Методика розробки екскурсії «Вічнозелені рослини своєї місцевості» | | Методика розробки екскурсії «Вічнозелені рослини своєї місцевості» | ||
| Лютий, 2021 | | Лютий, 2021 | ||
|- | |- | ||
| | | 15 | ||
| Методика розробки екологічної стежки «Покритонасінні рослини своєї місцевості» | | Методика розробки екологічної стежки «Покритонасінні рослини своєї місцевості» | ||
| Березень, 2021 | | Березень, 2021 | ||
|- | |- | ||
| | | 16 | ||
| Методика розробки екологічної стежки «Рідкісні рослини своєї місцевості» | | Методика розробки екологічної стежки «Рідкісні рослини своєї місцевості» | ||
| Травень, 2021 | | Травень, 2021 | ||
|- | |- | ||
| | | 17 | ||
| Індивідуальні консультації та корегування методичних завдань | | Індивідуальні консультації та корегування методичних завдань | ||
| Протягом навчального року | | Протягом навчального року | ||
|- | |- | ||
| | | 18 | ||
| Проведення семінару за результатами вивчення педагогічних технологій | | Проведення семінару за результатами вивчення педагогічних технологій | ||
| Березень, 2021 | | Березень, 2021 | ||
|- | |- | ||
| | | 19 | ||
| Відбір кращої методичної розробки для участі у конкурсі студентських робіт | | Відбір кращої методичної розробки для участі у конкурсі студентських робіт | ||
| Квітень, 2021 | | Квітень, 2021 | ||
|- | |- | ||
| | | 20 | ||
| Підготовка до Дня науки на факультеті біології та лісового господарства | | Підготовка до Дня науки на факультеті біології та лісового господарства | ||
| Травень 2021 | | Травень 2021 | ||
|- | |- | ||
| | | 21 | ||
| Оформлення курсових та бакалаврських робіт студентами | | Оформлення курсових та бакалаврських робіт студентами | ||
| Квітень-травень 2021 | | Квітень-травень 2021 | ||
|- | |- | ||
| | | 22 | ||
| Підготовка та написання студентами публікацій по темі дослідження | | Підготовка та написання студентами публікацій по темі дослідження | ||
| Березень-травень 2021 | | Березень-травень 2021 | ||
Рядок 105: | Рядок 119: | ||
'''Графік роботи:''' понеділок о 15 год. по непарних тижнях в ауд. 717.<br /> | '''Графік роботи:''' понеділок о 15 год. по непарних тижнях в ауд. 717.<br /> | ||
'''Список студентів проблемної групи:''' | |||
# Семенюк Олена | |||
# Покотило Ольга | |||
# Копець Марта | |||
# Ніспельська Олена | |||
# Новак Наталія – староста | |||
# Баранова Наталія | |||
# Тарасюк Вероніка | |||
# Чижук Катерина | |||
'''Затверджено''' на кафедрі ботаніки і методики викладання природничих наук<br /> | '''Затверджено''' на кафедрі ботаніки і методики викладання природничих наук<br /> | ||
Протокол № | Протокол № 3 від 28 вересня 2020 р. |
Версія за 18:17, 26 жовтня 2020
Факультет біології та лісового господарства
Кафедра ботаніки і методики викладання природничих наук
Керівник проблемної групи:
Кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки і методики викладання природничих наук Коцун Лариса Олександрівна
Контактна інформація: м. Луцьк, вул Потапова, 9; корпус С, 7 поверх (ауд. 717).
E-mail: Kocun.Larisa@eenu.edu.ua
Мета:
Оволодіти інноваційними технологіями вивчення рослин у шкільному курсі біології
План роботи проблемної групи у 2020-2021 навчальному році
№ п/п | Напрямок роботи, заходи | Термін виконання |
---|---|---|
1 | Загальні збори гуртка, вибори старости, обговорення плану роботи | Вересень, 2020 |
2 | Продовження роботи над науковим дослідженням магістрами 2 курсу. Оформлення результатів дослідження. |
Вересень, 2020 |
3 | Теоретичні основи реалізації компетентністно орієнтованого навчання біології | Вересень, 2020 |
4 | Біологічний експеримент у процесі формування предметної і ключових компетентностей у навчанні «Біології» 6 класу | Вересень, 2020 3 |
5 | Тренінг по організації і проведення біологічного експерименту при вивченні теми «Органи рослин», «Внутрішня будова листка» | Жовтень 2020 |
6 | Оформлення наукової роботи магістрами 2 курсу. Проведення експерименту студентами 1 курсу | Жовтень 2020 |
7 | Метод міні-проєктів як важливий мотиваційний чинник у навчанні «Біології » 6 класу. | Ллистопад, 2020 |
8 | Тренінг: організація міні-проєкту «Чорна книга рослин своєї місцевості» | Листопад, 2020 |
9 | Підготовка наукової роботи до захисту на кафедрі | Листопад, 2020 |
10 | Методичні прийоми використання ситуаційних і компетентністно орієнтованих завдань у навчанні «Біології» 6 класу. | Грудень, 2020 |
11 | Підготовка ситуаційних і компетентністно орієнтованих завдань при вивченні теми «Мікроскопічні гриби, що викликають хвороби рослин» | Грудень, 2020 |
12 | Захист магістрами 2 курсу наукових робіт | Грудень, 2020 |
13 | Ботанічні екскурсії у процесі формування предметної і ключових компетентностей у навчанні «Біології» 6 класу.
Завдання та методика розробки екологічної стежки |
Лютий, 2021 |
14 | Методика розробки екскурсії «Вічнозелені рослини своєї місцевості» | Лютий, 2021 |
15 | Методика розробки екологічної стежки «Покритонасінні рослини своєї місцевості» | Березень, 2021 |
16 | Методика розробки екологічної стежки «Рідкісні рослини своєї місцевості» | Травень, 2021 |
17 | Індивідуальні консультації та корегування методичних завдань | Протягом навчального року |
18 | Проведення семінару за результатами вивчення педагогічних технологій | Березень, 2021 |
19 | Відбір кращої методичної розробки для участі у конкурсі студентських робіт | Квітень, 2021 |
20 | Підготовка до Дня науки на факультеті біології та лісового господарства | Травень 2021 |
21 | Оформлення курсових та бакалаврських робіт студентами | Квітень-травень 2021 |
22 | Підготовка та написання студентами публікацій по темі дослідження | Березень-травень 2021 |
Графік роботи: понеділок о 15 год. по непарних тижнях в ауд. 717.
Список студентів проблемної групи:
- Семенюк Олена
- Покотило Ольга
- Копець Марта
- Ніспельська Олена
- Новак Наталія – староста
- Баранова Наталія
- Тарасюк Вероніка
- Чижук Катерина
Затверджено на кафедрі ботаніки і методики викладання природничих наук
Протокол № 3 від 28 вересня 2020 р.