Відмінності між версіями «Єлісєєва Людмила Володимирівна»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Андрій (обговорення | внесок) (1) |
Андрій (обговорення | внесок) (1) |
||
Рядок 54: | Рядок 54: | ||
! colspan=2 | Основні досягнення | ! colspan=2 | Основні досягнення | ||
|- | |- | ||
| | | 2014-2019 роки | ||
| Зайняті позиції у рейтингу Топ-20 Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки | | Зайняті позиції у рейтингу Топ-20 Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки | ||
|- | |- | ||
| 2017 | | 2016-2017 роки | ||
| Cтипендіат Кабінету Міністрів України для молодих учених | | Cтипендіат Кабінету Міністрів України для молодих учених | ||
|- | |||
| 2012 рік | |||
| Отримано вчене звання доцента кафедри економічної теорії | |||
|- | |- | ||
| 2011 рік | | 2011 рік | ||
| Захист кандидатської дисертації «Становлення та розвиток місцевих фінансів у Російській імперії наприкінці XVIII – на початку ХХ ст.» за спеціальністю 08.00.01 – економічна теорія та історія економічної думки» в ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України | |||
| Захист кандидатської дисертації | |||
за спеціальністю 08.00. | |||
|} | |} | ||