Відмінності між версіями «Єлісєєва Людмила Володимирівна»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Андрій (обговорення | внесок) (1) |
Андрій (обговорення | внесок) (1) |
||
Рядок 169: | Рядок 169: | ||
! colspan=2 | Нагороди | ! colspan=2 | Нагороди | ||
|- | |- | ||
| | | 2018 р. | ||
| Подяка Міністерства освіти і науки України | | Подяка Міністерства освіти і науки України | ||
|- | |- | ||
| | | 2018 р. | ||
| | |Диплом Волинської обласної державної адміністрації Управління освіти, науки та молоді за змістовні напрацювання з впровадження сучасних інноваційних педагогічних, виробничих та інформаційних технологій у навчально-виховний процес | ||
за | |||
|- | |- | ||
| 2018 р. | | 2018 р. | ||
| Подяка | |Подяка ректора СНУ імені Лесі Українки за плідну роботу з обдарованою студентською молоддю й підготовку кваліфікованих фахівців | ||
|- | |- | ||
| | | 2017 р. | ||
| Нагороджено Золотим нагрудним знаком СНУ імені Лесі Українки | | Нагороджено Золотим нагрудним знаком СНУ імені Лесі Українки | ||
|- | |- | ||
Рядок 187: | Рядок 186: | ||
|- | |- | ||
| 2017 р. | | 2017 р. | ||
| Подяка | | Подяка Міністерства освіти і науки України за участь в організації та проведенні ХІІІ Всеукраїнського турніру юних економістів | ||
|- | |||
| 2017 р. | |||
| Подяка Міністерства освіти і науки України за участь в організації та проведенні Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки | |||
|- | |||
| 2016 р. | |||
| Подяка Міністерства освіти і науки України за участь в організації та проведенні Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки | |||
|- | |||
| 2016 р. | |||
| Диплом ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка за професійну й плідну роботу з обдарованими студентами | |||
|- | |- | ||
| 2016 р. | | 2016 р. | ||
| Диплом | | Диплом ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за високопрофесійну роботу зі студентською молоддю | ||
|- | |||
| 2016 р. | |||
| Диплом ректора Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського за наукову підготовку обдарованої студентської молоді | |||
|- | |- | ||
| 2015 р. | | 2015 р. | ||
| | | Подяка Міністерства освіти і науки України за участь у складі журі ХІ Всеукраїнського учнівського турніру юних економістів | ||
|- | |- | ||
| 2015 р. | | 2015 р. | ||
| Диплом | | Диплом СНУ імені Лесі Українки «Кращий молодий науковець СНУ імені Лесі Українки» | ||
|- | |- | ||
| | | 2013 р. | ||
| | | Грамота Управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації | ||
|- | |- | ||
| | | 2013 р. | ||
| | | Подяка ректора ВНУ імені Лесі Українки за багаторічну сумлінну працю та з нагоди 20-річчя інститут економіки та менеджменту | ||
|- | |- | ||
| 2013 р. | | 2013 р. | ||
| Подяка | | Подяка ректора ВНУ імені Лесі Українки за багаторічну сумлінну, високий професіоналізм та з нагоди Дня університету | ||
|- | |- | ||
| | | 2012 р. | ||
| | | Подяка від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за активну роботу в складі журі VIII Всеукраїнського турніру юних економістів та популяризацію економічних знань | ||
|- | |- | ||
| 2011 р. | | 2011 р. | ||
| | | Подяка ректора ВНУ імені Лесі Українки за багаторічну сумлінну, високопрофесійну роботу та з нагоди Дня університету | ||
=Додаткові відомості про наукову та професійну діяльність= | =Додаткові відомості про наукову та професійну діяльність= |