Відмінності між версіями «Єлісєєва Людмила Володимирівна»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Рядок 101: | Рядок 101: | ||
! colspan=2 | Наукова діяльність | ! colspan=2 | Наукова діяльність | ||
|- | |- | ||
| | | 2021 - до сьогодні | ||
| Член | | Член експертної ради Міністерства освіти і науки України | ||
|- | |- | ||
| | | 2022 – сьогодні | ||
| Член | | Член спеціалізованої вченої ради Д 32.051.06 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук зі спеціальностей 08.00.01 – економічна теорія та історія економічної думки, 08.00.03 – економіка та управління національним господарством, 08.00.06 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища | ||
|- | |- | ||
| 2016-2019 роки | | 2016-2019 роки | ||
| Член спецради K 32.051.06SNU з правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальностями 08.00.01 – економічна теорія та історія економічної думки та 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка | | Член спецради K 32.051.06SNU з правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальностями 08.00.01 – економічна теорія та історія економічної думки та 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка | ||
- | |||
| 2013 – до сьогодні | |||
| Член редакційної колегії фахового видання категорії Б «Історія народного господарства та економічної думки» ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» | |||
- | |||
| 2021 – до сьогодні | |||
| Член редакційної колегії фахового видання категорії Б «Економічний часопис Волинського національного університету імені Лесі Українки» | |||
|- | |||
| 2020 – 2022 роки | |||
| Член журі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка» | |||
|- | |||
| 2020 - 2021 роки | |||
| Відповідальний секретар Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка» | |||
|- | |||
| 2020 – 2021 роки | |||
| Голова журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки | |||
|- | |||
| 2021 – 2022 роки | |||
| Голова журі обласного турніру юних економістів у Волинській області | |||
|- | |||
| 2020 – 2021 роки | |||
| Керівництво науковою роботою магістра, яка Міжнародному конкурсі з економіки зайняла ІІІ місце | |||
|- | |- | ||
| 2014 | | 2014 рік – до сьогодні | ||
| Член | | Член журі Всеукраїнських учнівської олімпіади з економіки, турніру юних економістів, студентського економічного турніру, конкурсу-захисту студентських наукових робіт з економіки. | ||
|- | |- | ||
| | | 2013 – по сьогоднішній день | ||
| | | Член журі Всеукраїнських учнівської олімпіади з економіки, турніру юних економістів, студентського економічного турніру, конкурсу-захисту студентських наукових робіт з економіки. | ||
|- | |- | ||
| | | 2014-по сьогоднішній день | ||
| | | Керівництво науковими роботами учнів, понад 20 з яких стали призерами IІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів | ||
|- | |- | ||
| На | | На 01.09.2022 р | ||
| | | | ||
h-індекс – | h-індекс – 6; загальна кількість цитувань наукових публікацій – 123 (Google Scholar) | ||
|} | |} | ||