Відмінності між версіями «Фітнесу та циклічних видів спорту»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Ischuk (обговорення | внесок) |
Ischuk (обговорення | внесок) |
||
Рядок 36: | Рядок 36: | ||
== '''Дисципліни, викладання яких забезпечує кафедра''': == | == '''Дисципліни, викладання яких забезпечує кафедра''': == | ||
* Основи медичних знань та БЖД» (викладач – Індика С.Я.); | |||
* «Методика занять у медичних групах з фізичного виховання»(викладач – Індика С.Я.); | |||
* «Методика навчання основ здоров’я» (викладач – Індика С.Я.); | |||
* «Адаптивне фізичне виховання» (викладач – Індика С.Я.); | |||
* «Зимові види спорту» (викладач – Валькевич О.В.); | |||
* «Легка атлетика з методикою її викладання» (викладач –Черкашин Р.Є., Валькевич О.В.); | |||
* «Теорія і методика дитячо – юнацького спорт» (викладач – Валькевич О.В.); | |||
* «Підвищення спортивної майстерності» (викладач – Валькевич О.В.); | |||
* «Фітнес-технології» (викладач – Ващук Л.М.); | |||
* «Фітнес-програми силового спрямування» (викладач – Ващук Л.М.); | |||
* «Спортивна педагогіка» (викладач – Ващук Л.М.); | |||
* «Спортивно-педагогічне вдосконалення з видів спорту» (викладач – Захожа Н.Я.); | |||
* «Історія фізичної культури та олімпійський спорт» (викладач – Іщук О.А.); | |||
* «Фітнес» (викладач – Кренделєва В.У., Ващук Л.М.); | |||
* «Фітнес-технології» (викладач – Кренделєва В.У.); | |||
* «Підвищення спортивної майстерності з фітнесу» (викладач – Кренделєва В.У., Іщук О.А.); | |||
* «Фітнес-програми аеробного спрямування» (викладач – Кренделєва В.У.); | |||
* «Тренажери у спортивній діяльності» (викладач – Пантік В.В.); | |||
* «Тренажери у спорті та фізичній культурі» (викладач – Пантік В.В.); | |||
* «Тренажери у фізичному вихованні і спорті» (викладач – Пантік В.В.); | |||
* «Фітнес для неповноправних» (викладач – Пантік В.В.); | |||
* «Прогнозування та моделювання в спорті» (викладач – Романюк В.П.); | |||
* «Легка атлетика та методика її викладання» (викладач – Романюк В.П.); | |||
* «Міжнародний олімпійський та спортивний рух інвалідів» (викладач – Романюк В.П.); | |||
* «Плавання та методика його викладання» (викладач – Романюк В.П., Іщук О.А.); | |||
* «Адаптивний спорт» (викладач – Романюк В.П.); | |||
* «Основи програмування у спорті» (викладач – Романюк В.П.); | |||
* «Легка атлетика та методика її викладання» (викладач – Савчук С.І., Захожа Н.Я.); | |||
* «Спортивний масаж» (викладач – Савчук С.І.); | |||
* «Виробнича практика» (викладач – Савчук С.І.); | |||
* «Педагогічна практика» (викладач – Савчук С.І.); | |||
* «Організаційна практика» (викладач – Савчук С.І.); | |||
* «Основи масажу» (викладач – Савчук С.І.); | |||
* «Пауерліфтинг» (викладач – Черкашин Р.Є.) | |||
== '''Групи підвищення спортивної майстерності ''': == | == '''Групи підвищення спортивної майстерності ''': == |