Відмінності між версіями «План роботи навчально-наукової лабораторії гістології та морфогенезу на 2023-2024 навчальний рік»
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Створена сторінка: '''"ЗАТВЕРДЖЕНО"'''<br> на засіданні кафедри гістології та медичної біології<br> протокол '''№ 2 від 15 вересня 2023 року'''<br> завідувач кафедри гістології та медичної біології Ярослав СТЕПАНЮК<br> {| class="wikitable" border="1" |- |bgc...) |
|||
Рядок 12: | Рядок 12: | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=#F08080|1. | |bgcolor=#F08080|1. | ||
|bgcolor=#FFDAB9| Оформлення плану роботи навчально-наукової лабораторії. | |bgcolor=#FFDAB9| Оформлення плану роботи навчально-наукової лабораторії гістології та морфогенезу. | ||
|bgcolor=#FFFFF0| Вересень 2023 р. | |bgcolor=#FFFFF0| Вересень 2023 р. | ||
|bgcolor=#FFFFFF| | |bgcolor=#FFFFFF| | ||
Рядок 25: | Рядок 25: | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=#F08080|3. | |bgcolor=#F08080|3. | ||
|bgcolor=#FFDAB9|Проведення інструктажу з техніки безпеки. | |bgcolor=#FFDAB9|Проведення первинного, вторинного чи повторного інструктажу з техніки безпеки. | ||
|bgcolor=#FFFFF0|Вересень 2023 року | |bgcolor=#FFFFF0|Вересень 2023 року | ||
|bgcolor=#FFFFFF| | |bgcolor=#FFFFFF| | ||
Рядок 107: | Рядок 107: | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=#F08080|14. | |bgcolor=#F08080|14. | ||
|bgcolor=#FFDAB9|Проведення консультацій для студентів та аспіратів, які займаються науковою роботою при лабораторії. | |||
|bgcolor=#FFFFF0|Протягом року | |||
|bgcolor=#FFFFFF|проф. Степанюк Я. В. | |||
|- | |||
|bgcolor=#F08080|15. | |||
|bgcolor=#FFDAB9|Здійснення необхідних заходів з охорони праці, безпеки життєдіяльності під час лабораторних занять в лабораторії та підтриманя належного санітарно-гігієнічного стану лабораторії. | |||
|bgcolor=#FFFFF0|Протягом року | |||
|bgcolor=#FFFFFF|ст. лаб. Миронець М. Ю. | |||
|- | |||
|bgcolor=#F08080|16. | |||
|bgcolor=#FFDAB9|Проведення інвентаризації всіх матеріальних цінностей лабораторії. | |bgcolor=#FFDAB9|Проведення інвентаризації всіх матеріальних цінностей лабораторії. | ||
|bgcolor=#FFFFF0|Травень 2024 р. | |bgcolor=#FFFFF0|Травень 2024 р. | ||
|bgcolor=#FFFFFF|ст. лаб. Миронець М. Ю. | |bgcolor=#FFFFFF|ст. лаб. Миронець М. Ю. | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=#F08080| | |bgcolor=#F08080|17. | ||
|bgcolor=#FFDAB9|Проведення роботи зі списання | |bgcolor=#FFDAB9|Проведення роботи зі списання застарілого інвентарю, обладнання та розхідних матеріалів. | ||
|bgcolor=#FFFFF0|Травень 2024 р. | |bgcolor=#FFFFF0|Травень 2024 р. | ||
|bgcolor=#FFFFFF|ст. лаб. Миронець М. Ю. | |bgcolor=#FFFFFF|ст. лаб. Миронець М. Ю. | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=#F08080| | |bgcolor=#F08080|18. | ||
|bgcolor=#FFDAB9|Закупівля реактивів та гістологічного обладнання. | |bgcolor=#FFDAB9|Закупівля реактивів та гістологічного обладнання. | ||
|bgcolor=#FFFFF0|Протягом року | |bgcolor=#FFFFF0|Протягом року |