Відмінності між версіями «Навчально-методична робота»

Матеріал з wiki.vnu.edu.ua
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: Навчально-методична робота на кафедрі спрямована на вирішення завдань з підвищення якості підготовки фахівців на основі комплексного підходу до вдосконалення змісту, організації й методів навчання. Основними напрямками методичної роботи кафедри є...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
Навчально-методична робота на кафедрі спрямована на вирішення завдань з підвищення якості підготовки фахівців на основі комплексного підходу до вдосконалення змісту, організації й методів навчання. Основними напрямками методичної роботи кафедри є аналіз забезпеченості навчального процесу науково-методичною літературою, формування поточних планів видання підручників, навчальних та навчально-методичних посібників і методичних вказівок з метою викладання навчальних дисциплін у відповідності із сучасними вимогами до рівня підготовки фахівців.  На кафедрі здійснюється використання інформаційно-комунікаційних технологій шляхом завантаження електронних ресурсів до репозитарію Moodle; використання Microsoft Teams, як он-лайн сервісу для командної роботи, який забезпечує в одному робочому просторі функції спілкування студентів та викладачів; створення власних електронних презентацій, тестів та програмного забезпечення навчально-виховного процесу; вироблення методичних рекомендацій із планування, організації й контролю самостійної роботи студентів. З метою підвищення професійної майстерності викладачі кафедри приймають участь у навчально-методичних семінарах, конференціях, відкритих та інструктивно-методичних заняттях, майстер-класах, вебінарах та практичних тренінгах.
Навчально-методична робота на кафедрі спрямована на вирішення завдань з підвищення якості підготовки фахівців на основі комплексного підходу до вдосконалення змісту, організації й методів навчання. Основними напрямками методичної роботи кафедри є аналіз забезпеченості навчального процесу науково-методичною літературою, формування поточних планів видання підручників, навчальних та навчально-методичних посібників і методичних вказівок з метою викладання навчальних дисциплін у відповідності із сучасними вимогами до рівня підготовки фахівців.  На кафедрі здійснюється використання інформаційно-комунікаційних технологій шляхом завантаження електронних ресурсів до репозитарію Moodle; використання Microsoft Teams, як он-лайн сервісу для командної роботи, який забезпечує в одному робочому просторі функції спілкування учасників освітнього процесу; створення власних електронних презентацій, тестів та методичного забезпечення навчально-виховного процесу; вироблення методичних рекомендацій із планування, організації й контролю самостійної роботи здобувачів освіти. З метою підвищення професійної майстерності науково-педагогічні праціваники кафедри беруть участь у навчально-методичних семінарах, конференціях, відкритих та інструктивно-методичних заняттях, майстер-класах, вебінарах та практичних тренінгах.
 
Науково-методична комісія кафедри є структурним підрозділом науково-методичної комісії факультету, який здійснює функції організації, планування та контролю науково-методичної роботи, стажування та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри у наукових та освітньо-наукових установах в Україні та за кордоном, укладення договорів із клінічними базами практик, проведення  виробничих, клінічних практик здобувачів освіти, контролю за написанням здобувачами наукових кваліфікаційних робіт, роботи екзаменаційних комісій.
Науково-педагогічні працівники кафедри працюють над проблемою формування особистості здобувачів освіти, толерантних до оточення та мотивованих до подальшої професійної діяльності.
У процесі входження України до єдиного Європейського та світового освітнього простору зусилля науково-методичної комісії кафедри спрямовані на підвищення якості підготовки фахівців і забезпечення конкурентної спроможності випускників університету. З цією метою науково-педагогічними працівниками кафедри в освітній процес запроваджуються нові технології навчання, використовують в навчальному процесі електронні курси освітніх компонентів, які мають вихід у мережу Internet.

Версія за 12:49, 13 січня 2023

Навчально-методична робота на кафедрі спрямована на вирішення завдань з підвищення якості підготовки фахівців на основі комплексного підходу до вдосконалення змісту, організації й методів навчання. Основними напрямками методичної роботи кафедри є аналіз забезпеченості навчального процесу науково-методичною літературою, формування поточних планів видання підручників, навчальних та навчально-методичних посібників і методичних вказівок з метою викладання навчальних дисциплін у відповідності із сучасними вимогами до рівня підготовки фахівців. На кафедрі здійснюється використання інформаційно-комунікаційних технологій шляхом завантаження електронних ресурсів до репозитарію Moodle; використання Microsoft Teams, як он-лайн сервісу для командної роботи, який забезпечує в одному робочому просторі функції спілкування учасників освітнього процесу; створення власних електронних презентацій, тестів та методичного забезпечення навчально-виховного процесу; вироблення методичних рекомендацій із планування, організації й контролю самостійної роботи здобувачів освіти. З метою підвищення професійної майстерності науково-педагогічні праціваники кафедри беруть участь у навчально-методичних семінарах, конференціях, відкритих та інструктивно-методичних заняттях, майстер-класах, вебінарах та практичних тренінгах.

Науково-методична комісія кафедри є структурним підрозділом науково-методичної комісії факультету, який здійснює функції організації, планування та контролю науково-методичної роботи, стажування та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри у наукових та освітньо-наукових установах в Україні та за кордоном, укладення договорів із клінічними базами практик, проведення виробничих, клінічних практик здобувачів освіти, контролю за написанням здобувачами наукових кваліфікаційних робіт, роботи екзаменаційних комісій. Науково-педагогічні працівники кафедри працюють над проблемою формування особистості здобувачів освіти, толерантних до оточення та мотивованих до подальшої професійної діяльності. У процесі входження України до єдиного Європейського та світового освітнього простору зусилля науково-методичної комісії кафедри спрямовані на підвищення якості підготовки фахівців і забезпечення конкурентної спроможності випускників університету. З цією метою науково-педагогічними працівниками кафедри в освітній процес запроваджуються нові технології навчання, використовують в навчальному процесі електронні курси освітніх компонентів, які мають вихід у мережу Internet.